YÖK çalışanlarımızdan, sendikamız üyesi ve iş yeri temsilcimiz Bayram Taşan’ın oğlu Üstçavuş Okan Taşan Dağlıca’daki hain saldırı sonucu şehit düşmüştür. Şehidimizin naaşı Ankara Kocatepe Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Cebeci Asri Mezarlığında toprağa verildi. Cenaze töreninde Genel Merkez Yöneticileri ve üyelerimiz hazır bulundu. Şehitlerimize Allah’tan rahmet kederli ailelerine baş sağlığı diliyoruz. Camiamızın ve Türk milletinin başı sağolsun.