Teknik Eğitim Vakfı Genel Başkanı Erdoğan Özen ve Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Genel Başkanımız Talip Geylan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Genel Merkezde yapılan görüşmede mesleki ve teknik eğitimin sorunları ele alındı, çözüm önerileri görüşüldü.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Aynı kaynaktan beslenen Türk Eğitim-Sen ve Teknik Eğitim Vakfı’nın eğitimin önemli paydaşları olduğunu ifade etti. Mesleki ve teknik eğitimin önemine dikkat çeken Geylan, iki kardeş kuruluş olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonra da karşılıklı işbirliğinin iyi ilişkiler içerisinde devam edeceğini belirtti. Geylan, ayrıca mesleki ve teknik eğitimin özendirilmesi amacıyla gerekli adımların atılması gerektiğini belirterek ziyaretten dolayı teşekkür etti.