KONYA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SEYİT ALİ BÜYÜK, KONYA 1 NOLU ŞUBEYİ ZİYARET ETTİ.

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK ve Müdür Yardımcısı Dündar POLATCAN, Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer ATA’ya iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Şube Denetleme ve Disiplin Kurulu Üyeleri ile İşyeri Temsilcileri de hazır bulundu.

Göreve başladıktan sonra kendilerini ziyaret eden Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer ATA ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulunan Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK, ziyarette eğitim camiası için birlik ve beraberlik mesajları verdi.

BÜYÜK, “Konya Eğitim camiasının daha ileriye gitmesi adına çalışmalarımızı gece gündüz sürdürüyoruz. Bu hedefimize ulaşmak adına Sivil Toplum Kuruluşları ve Sendikalarla iş birliğiyle çalışmayı arzu ediyoruz. Çünkü birlikten güç doğar.” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Türk Eğitim-Sen Konya 1 Nolu Şube Başkanı Tanfer ATA; “ Değerli Müdürümüz Seyit Ali BÜYÜK’ün bu nazik ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kendisi bir Konyalı olarak, Konyayı ve eğitim kurumlarımızı çok iyi tanıyor. Problemlere vakıf olması da bir şans olarak değerlendirilebilir. Bu ziyarette, Konya’nın problemlerini ve eğitim çalışanlarının yaşadığı sıkıntıları değerlendirme imkânı bulduk. Müdürümüzün anlayışlı yaklaşımı ve çözüm odaklı çalışmalarını takdirle karşılıyoruz. Konya Eğitim camiası için birlikte çalışmalarımız devam edecektir. Bu vesileyle kendisine bu görevinde başarılar diliyoruz. Ayrıca ziyaretlerinden dolayı Konya İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali BÜYÜK’e ve Müdür Yardımcısı Dündar POLATCAN’a sendikam adına çok teşekkür ediyorum. İşbirliğimizin devam etmesini temenni ediyorum.” dedi.

Ziyaret, işyeri temsilcilerinin sorularına verilen cevaplarla güzel bir ortamda devam etti ve ardından toplu çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.