ANKARA 1 NO’LU ŞUBE 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ DOLAYISIYLA PROGRAM DÜZENLEDİ

Ankara 1 No’lu Şube Başkanı İbrahim Çömez 3 Aralık Dünya Engelliler günü dolayısıyla  Hacettepe Üniversitesinde bir program düzenledi.

Çözmez programda yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Hacettepe Üniversitesinin çok değerli rektörü, rektör yardımcıları, sayın genel sekreter ve değerli misafirler! Hepinizi şahsım ve yönetim kurulundaki arkadaşlarım adına sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

3 Aralık Dünya Engelliler gününde engelli kardeşlerimizin sesini duyurmak adına bu programın düzenlenmesi için bizlere destek veren üniversite rektörlüğüne özelikle    üniversite genel sekreteri sayın Prof. Dr. Ahmet Pınar’ hocama ve genel sekreter Yardımcısı Sayın Sabri Yüstün Beye  Huzurlarınız da teşekkürlerimi sunmak istiyorum .

Değerli konuklar Şu anda aramızda bulunup büyük bir azim ve kararlılıkla mücadele verip zaferler kazanan engelli kardeşlerimizi, özverili çalışmaları ve gayretlerinden dolayı tebrik ediyorum.

Bu program vesilesiyle tüm engelli kardeşlerimize selam, sevgi ve muhabbetimizi katılımlarınızdan dolayı da sizlere  şükranlarımı sunuyorum. Sağ olun var olun.”