ANTALYA 2 NO’LU ŞUBE TİYATRO ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ.

Antalya 2 No’lu Şube Manavgat İlçe Başkanlığı 03.11.2018 tarihinde Antalya Merkez Haşim İşcan Kültür Merkezinde düzenlenen ZÜMRÜDÜANKA tiyatro etkinliği düzenledi. Manavgat İlçe Başkanı Ömer Esen yapılan etkinliklerin üyelerimizin kültürel, sanatsal alanlarda da yeterli hizmeti almaları amacıyla yapıldığını ifade etti.

Esen, Antalya Manavgat ilçe temsilciliği olarak bu tür sosyal ve kültürel etkinliklere önem verdiklerini ve üyelerimizin talepleri doğrultusunda çalışmalarımıza devam edeceklerini belirtti.

Ayrıca Esen, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması ile birlikte 27 Ekim günü Cumhuriyet Doğa Yürüyüşü düzenlediklerini, Cumhuriyetimize olan bağlılığımızı ifade etmek amacıyla doğada  yürüyüş yaptıklarını, bölgemizin tarihi ve kültürel alanlarının tanınmasına da ayrıca katkı sunduklarını ifade etti. İkinci kez düzenlediğimiz Tiyatro etkinliği üyelerimiz tarafından beğeni ile karşılandığını belirtti.

Antalya Manavgat İlçe Temsilciliğinin yapmış olduğu her etkinliğe Sendika binamız önünde ANDIMIZI okuyarak başladıklarını da kaydetti.