KONYA 1 NO’LU ŞUBE SEYDİŞEHİR İLÇE TEMSİLCİLİĞİ EMEKLİ OLAN ÜYELERİ İLE BULUŞTU.

Konya 1 No’lu Şube, Seydişehir İlçe Temsilciliği 15 Eylül 2018 Cumartesi günü, Seydişehir ilçesinde emekli üyeler için bir program düzenledi.

Programa Şube Başkanı Tanfer Ata, Başkan Yardımcıları Ali Köç ve Arif Ercan , Seydişehir İlçe Başkanı İbrahim Çetinel ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Emekli olmuş Üyelerimiz katıldı.

Programda üyelerimiz  Önder Güven ve Şahin Tanyel ile tüm Şehit Öğretmenler için Kuran-ı Kerim tilaveti ve dualar okundu.

İlçe Temsilcisi İbrahim ÇETİNEL yaptığı konuşmada, katılımcılara teşekkür etti. Emekli olan öğretmenlerin ve eğitim çalışanlarının unutulmayacağını, her yıl bu programın  yapılacağını söyledi.

Türk Eğitim-Sen Konya 1 No’lu Şube Başkanı Tanfer Ata yaptığı konuşmada; “Öğretmenin ve Eğitim Çalışanının Emeklisi olmaz. Sizler en verimli çağınızda Eğitim-Öğretim ortamlarının dışında kalsanız da, ben eminim ki yine de boş durmayacak, toplumun her kesimine ulaşarak, aynı heyecanla, tecrübelerinizi paylaşacak ve faydalı olmaya devam edeceksiniz. Bundan geri duramazsınız. Toplumumuzun, sizin gibi tecrübeli, ehil, kariyer ve liyakat sahibi, dürüst ve çalışkan önderlere ihtiyacı var. Hayır işlerinde, Dernek ve Vakıf işlerinde, Siyasi Partilerde görev yapmaya ve faydalı olmaya devam ediniz. Bundan sonraki hayatınızda sizlere Ailenizle birlikte nice sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı yıllar diliyorum.” dedi.

Emekli Üyelerimizin hatıralarının anlatıldığı doyumsuz sohbetlerinden sonra, Emekli Üyelerimize Plaket verilerek program tamamlandı.

Bu vesileyle, Seydişehir İlçemizde Sendikamıza ve Eğitim-Öğretime emeği geçen ve Emekli olan üyelerimize teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatlarında sağlık, huzur, mutluluk ve başarılar diledi.