ANTALYA ŞUBE, SERİK İLÇE TEMSİLCİLİĞİ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI DOLAYISIYLA UÇURTMA ETKİNLİĞİNİ DÜZENLE

Antalya Şube, Serik İlçe Temsilcisi Varol CİVCİR ve yönetim  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Uçurtma etkinliğini düzenledi.

Serik Temsilciliği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi, Serik- Sakarya İlkokuluna  spor malzemeleri, öğrencilere ise çeşitli hediyelerle birlikte  uçurtma dağıtımı şenlik havası yarattı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Serik temsilcimiz Varol CİVCİR,  “Biz cesur yürekler milli ve manevi değerlere büyük önem veren dik duran, onurlu ve güçlü bir sendikayız dedi. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği ve aynı zamanda Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) açılışının 98'ncı yıl dönümünü 'de kutluyoruz diyerek;

Geleceğimizin teminatı olan yavrularımıza ve çocuklarımıza bırakacağımız en büyük miraslardan biride özgürlüktür dedi.  

Minik ellerin uçurtmalarını almaları, gökyüzüne salmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşadı. Ve çocuklar uçurtmalarını aldıkları gibi öğretmenleri ile birlikte okul bahçesinde gökyüzünün mavi derinliklerine uçurdular.

Bu vesile ile bu etkinlikleri yapmamıza yardımcı olan cesur yürekli üyelerimizi yürekten selamlıyor,

Hürriyetin de,

Eşitliğin de,

Adaletin de  dayanak noktası Ulusal egemenliktir diyerek, Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun” dedi.