ÇORUM ŞUBE, EMEKLİ OLAN ÜYELERLE İLE BULUŞTU.

Çorum Şube,  emekli olan üyeleri ile bir araya geldi. Türk Sağlık Sen Şube Başkanı M. Fatih Gök, Türk Büro-Sen Şube Başkanı Sami Çam ve Türk Eğitim-Sen yönetim kurulu üyeleri katıldı. 
Çorum Şube Başkanı Selim Aydın programda yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Türkiye Kamu Sen, Türk Milletine sevdalı devletinin bağımsızlığına inanan üyelerden oluşmaktadır. Türk Eğitim Sen, her türlü haksızlıkların ve hukuksuzlukların karşısında üyesinin yanında bir güven kapısıdır. Türk Eğitim-Sen, üyesi olsun olmasın haksızlığa uğrayan tüm eğitim çalışanlarının gönül rahatlığıyla gelebildikleri milli bir sendikadır. Adeta gerçek sendikacılığın adresidir. Sizlere, böyle bir sendikaya destek verdiğinizden ve hiçbir şartta dik duruşlarınızı bozmadan mücadeleye devam ettiğiniz için teşekkür ediyorum. Ülkemize, insanımıza, vatanımıza, milletimize en güzel şekilde hizmet ettiniz ve Türk Eğitim-Sen saflarında yer alarak onurlu ve haklı mücadelemize destek verdiniz. Sizlere ne kadar teşekkür etsek azdır. Hepinizin ellerinden hürmetle öpüyor, bundan sonraki hayatınızda sevdiklerinizle sağlıklı ve huzurlu bir ömür diliyorum.”
Program neticesinde görev sürelerini başarıyla tamamlayan ve bu ülke için güzel insanlar yetiştirip emekli olan üyelerimize Teşekkür belgesi takdiminde bulundu.