ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ’NDE BANKA PROMOSYONU

Adana 3 No’lu Şube Başkanı Rıfat Çelik, banka promosyon ihalesinin şeffaf bir şekilde yapıldığını söyleyerek, Çukurova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’a teşekkür etti. Bu promosyon rakamının Türkiye deki en yüksek rakam olduğunu kaydeden Çelik şöyle konuştu: “Üniversitemizin değerli rektörü Prof. Dr. Mustafa Kibar’a çalışanlarını öz evladı gibi gördüğü, akademik ve idari personel ayrımı yapmadan herkesin derdiyle dertlenmeye çalıştığı için teşekkür ediyorum. 

Sayın Rektör, banka promosyon ihalesi komisyonuna rektör yardımcılarını almayacak kadar her şeyi düşünmüştür. Sayın Rektör; Genel Sekreter Yardımcısı Süleyman H. Çağlar, üye Personel Daire Başkanı Kurtuluş Turgut, üye yetkili sendika adına Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Rıfat Çelik ve Türk Sağlık-Sen temsilcisinden kurulan komisyona sağlıklı ve şeffaf bir ihale yapılması için tam yetki vermiştir. 

Tüm bankaların katılımıyla şeffaf bir şekilde kapalı zarf açık artırılmalı ihale yapılarak, 5030 kişiye 4 yıl için kişi başına 1,441,00 TL, toplam 14.501.000.00 TL (on dört milyon beş yüz bir bin) iki yılda bir ödenecektir. Promosyon parasını ücretsiz izinde olanlar alacak, bugünden itibaren emekli olan ve nakil gidenlerden de geri alınmayacaktır.
 
Banka promosyon ihalesinin şeffaf bir şekilde yapılmasını sağlayan başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Kibar, Rektör Yardımcılarımız, Genel Sekreterimiz, Komisyon üyeleri ve emeği geçen herkese sendikam, yöneticilerimiz, üyelerimiz ve şahsım adına saygı ve sevgilerimi arz ederim.”