Türk Eğitim Sen Seçim Yönetmeliğinin 16. Ve 17. Maddeleri uyarınca ; 7. Olağan Genel Kurul Delege seçimleri 17 Ekim 2021 Pazar günü saat 09.00 ile 17.00 arasında seçim gündemi ile yapılacaktır.
Delege seçimleri Üniversite temsilciliği ( 6 delege) için Şube binamızda diğer ilçeler ise ;
Başiskele: Şehit Emrah Sapa Ortaokulu (12 delege)
Derince : Sırrıpaşa Ortaokulu (13 delege)
Gölcük : Anadolu Kalkınma Vakfı MTAL ( 16 delege)
İzmit: İzmit MTAL (40 delege)
Kandıra : Kandıra Öğretmenevi (4 delege)
Karamürsel : Karamürsel Öğretmenevi ( 6 delege )
Kartepe : Dumlupınar Ortaokulu ( 13 delege)
Körfez : Körfez MTAL (15 delege)
Okullarında yapılacaktır.Delege müracaatları 04 Ekim ile 08 Ekim tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde Ömerağa Mahallesi Hasan Özcan Sok. Bergüzar Apt. No:1 D:13 İzmit/KOCAELİ adresindeki Şube Başkanlığına dilekçe ile şahsen yapılacaktır.
İzmit ilçesinde 3 seçim bölgesi Gölcük ilçesinde 2 seçim bölgesi diğer ilçeler ve üniversite temsilciliği ise her biri ayrı 1 seçim bölgesi olacaktır.Tüzüğümüzün 34. Maddesine göre şubemizde her 33 üyeye 1 delege düşmektedir.
Tüm üyelerimize ilanen duyurulur.
Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Yönetim Kurulu