Türk Eğitim Sen Genel Merkezi Yönetim Kurulu 13.08.2021 tarih ve 81 sayılı kararında, sendikamızın 7. Olağan Genel Kurul sürecine dair takvim ile bu süreçte yapılacak iş ve işlemler belirlenmiştir Delege adaylarının başvurularının alınması 4 – 8 Ekim 2021 tarihleri arasında ve son gün Saat:17:00’dir. Delege olmak isteyen adaylar, ilçe temsilcilerine yada sendika şubemize bizzat müracaat etmeleri gerekmektedir. Türk Eğitim Sen İzmir 2 Nolu Şubemizin 7.olağan Genel Kurulu için delege seçimi 16 Ekim 2021’de aşağıda belirtilen kurumlarda Saat:11:00-16:00 arası yapılacaktır. Seçim yapılacak yerler:
Aliağa; İlçe Temsilcilik Binası, Bayraklı; Şehit Polis Fethi Sekin İlkokulu, Bergama; 13 Nisan Anadolu Lisesi, Bornova; Doktor Cavit Özyeğin İlkokulu, Çiğli ;75.Yıl And.Tek.Ve End.Mes.Lis., Dikili ; Dikili Öğretmen Evi, Foça ; Bedia Midilli İlkokulu, Karşıyaka ; Mirza Nil İlkokulu, Kınık ; Mustafa Kemal İlkokulu, Menemen; Menemen mesleki Teknik Anadolu Lisesi
Bütün üyelerimize önemle duyurulur.
İrfan TOKSOY
Türk Eğitim Sen İzmir 2 Nolu Şube
Yönetim Kurulu Adına
Şube Başkanı