BAŞIMIZ SAĞOLSUN.

Bölücü örgüt tarafından Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde kurulan pusuda şehit olan asker eşi Nurcan Karakaya ve 11 aylık bebeği Mustafa Karakaya evladımızın şehit haberi yüreklerimizi dağladı.

Kalleş saldırıyı lanetleyen Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan, Her karış toprağı şehit kanıyla sulanmış olan vatanımızın parçalanması ve milletimizin birbirine düşürülmesi için kurulan kirli oyunun tüm hainliğiyle devam ettiğini söyledi.

Genel Başkan Geylan açıklamasın şunları ifade etti:

“Her karış toprağı şehit kanıyla sulanmış olan vatanımızın parçalanması ve milletimizin birbirine düşürülmesi için kurulan kirli oyunun tüm hainliğiyle devam ettiğini görmekteyiz.

Yüksekova’da hain pusuda  körpe yavrumuza ve annesine kıydılar. Ruhları şad olsun. Bebek katili hain sürüsü pkk... Tarih, bu sürüyü, en vahşi ve acımasız ihaneti örgütü olarak yazacaktır. Rabbim kahretsin topunuzu.

Teröre, hainlere asla teslim olmayacağımızı, birlik ve beraberlik içinde her zorluğun üstesinden geleceğimizi ve Türk Devletinin eninde sonunda terörün kökünü kurutacağını herkes bilmelidir.”