MALUM KİŞİLER SİTEMİZİN REKLAMINI YAPIYOR
“29.11.2006 tarihinde saat 18.00’de TÜRK EĞİTİM-SENDİKASI’nın www.turkegitimsen.org.tr adlı web sitesine girdim. Sitenin ana sayfasında haber linklerini okurken gözlerime inanamadım.
Allah, kitap, Kur’an, iman, vatan, ülkü laflarını dillerinden düşürmeyen bir sendikanın sitesinde erotik kliplere linkler, magazin haberleri, şarabın kalbe yararı vb. gibi haberler yer alıyordu.
Durumu sizlere duyurmak istedim.”

Burhan Arslan
İstanbul

Bu e-postayı yazıp sağa sola gönderen akıl-fikir ve ahlak özürlü şahısa öncelikle sitemizin reklamını yaptığı için teşekkür ederiz. Fakat Türk Eğitim-Sen internet sitesinin Türkiye’nin en çok ziyaret edilen, en tanınan sendika sitesi olduğunu ve herhangi bir reklama ihtiyacı olmadığını anlayamayacak zeka seviyesindeki bu tür şahıslara, boşuna uğraşmamalarını da hatırlatmak isteriz.

Yukarıdaki e-postayı okuyan herhangi biri bunun iftiradan öte bir amaç taşımadığını ve hangi odağın tertibi olduğunu anlayacaktır. Türk Eğitim-Sen ismini bilen herkes, sendikamızın sitesinde yukarıda belirtilen ahlaksızlıklara ait linklerin yazılamayacağını bilir. Başka bir sitenin linklerini Türk Eğitim-Sen’e mal etmek ise ahlaksızlık ve şerefsizlikte hangi üst noktaya gelindiğinin göstergesidir. Bu e-postayı etrafa yayan kişi veya kurum, kendi zavallılığını görmeden diğer insanları da aptal yerine koymaktadır. Bu e-posta tertipcisinin veya tertipçilerinin yakalanması için takibat ve hukuki girişimler başlatılmıştır.

Burada bir noktaya dikkatleri çekmekte fayda görüyoruz; Türk Eğitim-Sen “Allah, kitap, Kur’an, iman, vatan, ülkü” kavramlarını sendikal malzeme olarak kullanmaz, onları yüreğinde taşır ve suiistimal edilmesine izin vermez. Bu kavramların laflarını dilerinden düşürmeyen, tacirliğini yapan, inanç hortumcusu ahlaksızların yönettiği sendika başkadır ve onlar zaten herkesçe malumdur.

  Bu e-postayı kamuoyunun takdirine bırakıyor ve tüm eğitim çalışanlarına saygılar sunuyoruz.