STK'LARDAN KONFEDERASYONUMUZA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

 

Türkiye’nin önde gelen Sivil Toplum Kuruluşlarının liderleri ve AB-Türkiye Karma İstişare Komitesi (KİK) üyeleri Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’u makamında ziyaret ederek, Konfederasyonumuzun yeni hizmet binasının ve 5. Olağan Genel Kurulumuzun hayırlı olmasını dilediler.

PALANDÖKEN: TÜRKİYE KAMU-SEN TÜRKİYE'NİN EN ETKİLİ SİVİL TOPLUM ÖRGÜTLERİNDEN BİRİSİDİR

Ziyarete AB-Türkiye Karma İstişare Komitesi Eşbaşkanı ve TESK Başkanı Bendevi Palandöken, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Türk-İş Başkanı Ergün Atalay, Hak-İş Başkanı Mahmut Arslan ve TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler katıldı.

AB-Türkiye Karma İstişare Komitesi Eşbaşkanı ve TESK Başkanı Bendevi Palandöken, Türkiye Kamu-Sen’in yeni hizmet binasının başta kamu çalışanları olmak üzere tüm Türkiye’ye hayırlı, uğurlu olmasını dilerken, “Türkiye Kamu-Sen ülkemizin en etkin ve güçlü sivil toplum örgütlerinden birisi olarak kendini kanıtlamıştır. Çalışma hayatı ve ülke gündemine ilişkin net duruşu, taraflı tarafsız herkesin takdirini toplamaktadır. Böylesine güzel ve modern bir binayı da hizmete açarak bu milletten aldığını yine bu millete verdiğini göstermiştir. Türkiye Kamu-Sen’in yeni hizmet binasının tekrar tüm milletimize ve kamu çalışanlarına hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken geçtiğimiz günlerde yapılan 5. Olağan Genel Kurulda yeniden Genel Başkanlık görevine seçilen Sayın İsmail Koncuk’a ve yeni yönetim kuruluna da görevlerinde sonsuz başarılar diliyorum” dedi.

KONCUK: TÜRKİYE KAMU-SEN KARARLI DURUŞUNDAN TAVİZ VERMEDEN YOLUNA DEVAM EDİYOR

Sivil Toplum Kuruluşlarının liderlerinin Konfederasyonumuza yaptığı ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Genel Başkanımız İsmail Koncuk ise, "Türkiye'nin lokomotifi olan sivil toplum örgütlerimizin Konfederasyonumuza yaptığı bu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Türkiye Kamu-Sen olarak kamu çalışanlarının hak mücadelesi yolunda kararlı duruşumuzdan asla taviz vermeden yolumuza devam ederken bir taraftan da bu topraklardan aldıklarımızı yeniden bu ülkenin insanlarının hizmetine sunma gayreti içerisindeyiz. Bu çerçevede kurumsallaşmanın gereği olarak yeni hizmet binamızı kısa bir sürede tamamlayarak kamu çalışanlarının ve üyelerimizin hizmetine sunduk.

Konfederasyon olarak başta çalışma hayatı olmak üzere, ülkemizin siyasi, ekonomik ve sosyal alanlarında daima etkin bir kuruluş olma yolunda üzerimize düşen her görevi memnuniyet ve kararlılıkla yerine getirmeye devam edeceğiz. Ben tekrar bugün bizleri ziyaret ederek onurlandıran sivil toplum örgütlerimizin değerli Başkanlarına Konfederasyonumuz ve üyelerimiz adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Ardından Genel Başkanımız İsmail Koncuk, ziyaretçilere hizmet binamızı gezdirerek bilgiler verdi.