EBEDİYETE İNTİKAL EDEN YÖNETİCİLERİMİZ VE ÜYELERİMİZ ANILDI


Türkiye Kamu-Sen’in sendikal mücadelesi esnasında hakkın rahmetine kavuşan merkez yöneticileri, şube, il ve ilçe organlarında görev yapan yönetici ve üyelerimiz için Genel Merkezimizde Mevlid-i Şerif okutuldu.

Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Ali Özer Türk evinde düzenlenen anma programında merhum, Tevfik Yüksel,M. Zeki Ayhan,Ali Özer,Ensar Kılıç,Basri Aydın,Sebahattin Kavlak,Ömer Güngörmüş,Mustafa Başkal,Haydar Yıldız,Metin Taşan,Metin Seçilmiş,Davut Savran,İsmail Öztürk,Harun Atay,Doğan Erişir,Sami Kalpakçı,Mehmet Aydın,Ergün Coşkun,Muzaffer Bora,Ahmet Ağar,Nevzat Yalçın,Hasip Özdemir,Cemalettin Karagöz,İrfan Evincan,Şevket Düvencioğlu,Hacı Ercan,Atilla Şahin,Hacı Murat Yılmaz,Harun Ceyhan,Remzi Cengiz,Şükrü Şengiz,Ali Mazlum,Tümer Kankulu,İlhan Çevik,Halil İbrahim Özmen ve ebediyete intikal etmiş tüm yöneticilerimiz ve üye ruhları için Kuran okundu.

Kuran-Kerim tilavetinin ardından ebediyete intikal eden üyelerimiz için hatim duası yapıldı ve Mevlid-i Şerif okutularak, merhumların ruhları için ikramlarda bulunuldu.

Anma programına yaşamını yitirmiş olan merkez ,  şube, il, ilçe yöneticilerimiz ve üyelerimizin aileleriyle birlikte çok sayıda davetli de katılırken, Okunan Mevlid-i Şerif’in ardından bir konuşma yapan Konfederasyon Genel Başkanımız İsmail Koncuk, Türkiye Kamu-Sen’in geleceğe sahip çıkarken geçmişini de unutmadığının altını çizdi. Koncuk, “Türkiye Kamu-Sen’e gönül vermiş, emek vermiş ancak bugün aramızda olmayan ve ebediyete intikal eden tüm yöneticilerimize ve üyelerimize yüce Allah’tan rahmet diliyorum. Bu teşkilat çok büyük bir teşkilattır. Her zaman geleceğe doğru bakarken, geçmişimizi de asla unutmadık, unutmayacağız. 1374 yıl önce Kerbela’da şehit edilen Hz. Hüseyin ve 72 kişinin acısını da bugün hala  yüreğimizde hissediyoruz. Hicri yılbaşına da rastlayan bu mübarek günde dünyanın dört bir yanında Müslüman kanı akmaya devam etmektedir. Bu bakımdan vatandaşlarımızın mübarek muharrem ayını kutlarken, başta ülkemiz olmak üzere bütün dünyadaki Müslümanların huzura, barışa ve esenliğe kavuşmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu bağlamda, böylesine özel bir günde bu teşkilatın neferi olan ve bugünlere gelmesinde katkı sahibi olan ve bugün aramızda olmayan tüm yöneticilerimize ve üyelerimize Allah’tan rahmet diliyor, aileleri ve yakınlarına başsağlığı diliyorum.” dedi.

Mevlide,  Genel Başkanımız İsmail Koncuk ile birlikte, Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Celal Karapınar, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Necati Alsancak, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Nazmi Güzel, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz, Türk Emekli-Sen Genel Başkanı Osman Özdemir , Genel Merkez yöneticileri, ebediyete intikal eden yöneticilerimizin aile ve yakınları, üyelerimiz ve davetliler katıldı.