YENİ HİZMET BİNAMIZDA SONA DOĞRU

 

2012 yılı Haziran ayında kuruluşumuzun 20. yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde temeli atılan yeni hizmet binamızın inşaatında sona gelindi.

Temeli atıldığı günden bu yana hızla devam eden çalışmalarda her şey ayrıntılı bir şekilde  ince elenip sık dokundu.

Son olarak yeni hizmet binamızın dış cephesi de tamamlanırken, Türkiye Kamu-Sen’in Genel Merkez binası çevre sakinlerinden de tam not aldı. Bölgelerinde böylesine önemli bir kurumun yer almasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade eden vatandaşlar, binanın çevrenin prestijini artıracağını belirtti.

Son rötuşların yapıldığı hizmet binamızda çalışmalar hummalı bir şekilde sürerken, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “Üyelerimize yakışır bir Genel Merkez binası için çaba sarf ediyoruz” dedi. Koncuk, “Kamu çalışanlarının hakları için kararlı bir mücadele sergileyen Türkiye Kamu-Sen’e büyüklüğüne yakışır yeni hizmet binasında artık sona gelindi. İçinde toplantı salonları, misafirhane, kütüphane, internet odaları ve sendikalarımızın hizmet birimlerinin yer alacağı yeni binamızda her şeyin eksiksiz olması için yoğun bir çalışma yaptık. Gerek üyelerimiz gerekse kamu çalışanlarına daha iyi hizmet sunmamızın fiziki altyapısını oluşturacak olan yeni hizmet binamız şimdiden tüm kamu çalışanlarına, milletimize ve devletimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.