İLKSAN ÜYELERİNİ ARABA SAHİBİ YAPIYOR

Bu kampanya İLKSAN tarafından durdurulmuştur.     

 

 

 

      İLKSAN'  ın 27.06.2011 tarihinde düzenlediği 1. Araç kampanyasının araç teslimleri ABC Otomotiv Peugeot Ankara tesislerinde 18 Temmuz 2011 de gerçekleştirildi. Törene Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Sayın İsmail KONCUK, İLKSAN Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tuncer YILMAZ, Yönetim Kurulu Üyeleri, İLKSAN Genel Müdürü Mustafa ÇAĞLAYAN,Türk Eğitim-Sen Genel Mali Sekreteri Seyit Ali KAPLAN ve kampanya katılımcısı ilksan üyeleri katıldı.

 

      Türkiye Kamu-Sen  ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Sayın İsmail KONCUK, İLKSAN 1. Araç Kampanyasındaki konuşmasında;

      Öncelikle Değerli İLKSAN Yönetim Kurulunu ve Yönetim Kurulu Başkanını böyle bir kampanyayı düzenlendiklerinden dolayı tebrik ediyorum. İLKSAN üzerinden çok ciddi bir karalama kampanyası yapılmaktadır. Artık bu kampanyaların son bulmasını diliyorum. İLKSAN’ı çok yakından takip ediyoruz, İLKSAN’ın her şeyi ile ilgileniyoruz. Biz sadece seçimlerde yardımcı oluyoruz. Onun dışında uygulamaya dönük alınan kararlar İLKSAN Yönetim Kurulu tarafından objektif kriterlere göre alınıyor. Sendika olarak kesinlikle müdahalemiz söz konusu olamaz. Şu anda elini taşın altına koyan bir yönetim var. Tek amacı İLKSAN’ı başarılı kılmak, İLKSAN’ın nakitlerini en iyi şekilde değerlendirmek ve üyeye hizmet etmek. Hatırlar mısınız? 1996 yılından önce bir araba kampanyası düzenlenmişti. O kara lekeyi temizlemek için 1996 yılından beri canhıraş bir mücadele verilmektedir. Bir gayret var, bir emek var, çok ciddi bir alınteri var. Artık bunun da görülmesi lazım.

      Bundan 15-20 yıl önce olmuş olumsuz olayları asla tasvip etmiyoruz. Bundan sonra İLKSAN yüz akımız olan faaliyetleri ortaya koyacaktır ve koymaktadır. Bunları da görmeyi İLKSAN üyelerinin üzerinde bir vazife olarak görüyorum. Bu kampanyanın çok başarılı olacağına inanıyorum. Ayrıca yönetim kurulunu bu çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Gözümüz arkada değil. Araç sahibi arkadaşlarımıza kazasız ve belasız bir şekilde ailelerine ve çocuklarına kavuşmalarını diliyorum.

      Allah hayırlı uğurlu etsin.”

      Dileklerinde bulundu.