ÜYELERİMİZ 15 BİN TL. FERDİ KAZA SİGORTASI İLE SİGORTALANDI


Türkiye Kamu-Sen’in tüm üyelerine yönelik hizmetlerine Acıbadem Sigorta ile yapılan anlaşmayla bir yenisi daha eklendi.

Türkiye Kamu-Sen ve Acıbadem Sigorta, gerçekleştirdikleri 3 yıllık anlaşma ile uzun dönemli bir işbirliğinin temellerini atarken, anlaşma kapsamında, yaklaşık 450 bin Türkiye Kamu-Sen üyesi Acıbadem Sigorta tarafından ferdi kaza sigortası güvencesi altına alındı.

3 yıllık anlaşma kapsamında üyelerimiz kaza sonucu yaşam kaybı ve daimi maluliyet risklerine karşı kişi başı 15.000 TL (On beş bin TL) sigorta güvencesi altına alındı.

Daima üyelerimizin menfaatlerini göz önünde tutan ve her zaman üyelerine değer katmayı amaçlayan Türkiye Kamu-Sen, insan odaklı sigortacılık anlayışı ile sektörün önemli şirketlerinden Acıbadem Sigorta ile bu iş birliğini gerçekleştirmiş ve üyelerinin geleceğini sahip çıkmayı amaçlamıştır.

 

KONCUK: YAPILAN ANLAŞMA TÜM ÜYELERİMİZE HAYILI OLSUN

Acıbadem Sigorta ile yapılan anlaşmaya ilişkin bir açıklama yapan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, “Sektörün en önde gelen temsilcilerinden Acıbadem Sigorta ile 3 yıllık bir zaman dilimini kapsayan ferdi kaza sigortası anlaşmamızın tüm üyelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İnsan odaklı sigortacılık anlayışı ve kazan-kazan prensibi çerçevesinde tüm paydaşlar için değer yaratmak temel ilkesi doğrultusunda faaliyet gösteren Acıbadem Sigorta ile örtüşen bakış açılarımız tercihimizde önemli rol oynamıştır.

Üyelerimizin hak ve menfaatleri etrafında daima onlar için en iyisi olanı yapma arzumuzu bu anlaşmayla bir kere daha ortaya koyuyoruz. Türkiye Kamu-Sen üyesi olmanın ayrıcalığını her alanda yaşayan üyelerimiz Acıbadem Sigorta ile yapılan anlaşma çerçevesinde kaza durumunda ölüm veya sürekli sakatlık hallerinden birisine maruz kalmaları neticesinde 15.000 (On Beş bin) TL’ye kadar güvence altına alınmaktadır. Yaptığımız bu anlaşmanın tekrar tüm Türkiye Kamu-Sen üyelerine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken her bir üyemize sağlıklı ve uzun ömürler temenni ediyorum” dedi.

FEZA CİVAN: TÜRKİYE KAMU-SEN GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAKTIR

Acıbadem Sigorta Orta Anadolu Bölge Müdürü Feza Civan ise, Türkiye Kamu-Sen ile yapılan anlaşmanın kendileri açısından büyük önem taşıdığını belirterek, “450 bini aşkın üyesiyle ülkemizin en önemli Sivil Toplum Kuruluşlarının başında gelen Türkiye Kamu-Sen ile işbirliği gücümüze güç katacaktır. Uzun dönemli bir işbirliğinin adımını attığımız bugün Türkiye Kamu-Sen üyelerinin ihtiyaçlarının karşılanması noktasında önemli bir çözüm ortağı olacağımıza inancımız sonsuzdur. Yapılan bu işbirliğinin her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi.