TÜRKİYE KAMU-SEN - KORU MUTUEL SİGORTA İŞBİRLİĞİ

 

Aralık 2013 tarihinde gerçekleşen Türkiye Kamu-Sen - Koru Mutuel Sigorta İşbirliği ile, Türkiye Kamu-Sen  Üyelerinin Ferdi Kaza Sigortası kapsamında kaza durumunda ölüm veya sürekli sakatlık hallerinden birine maruz kalmaları neticesinde 15.000 TL ‘ye kadar güvence altına alınmıştır.

Amacımız Türkiye Kamu-Sen  Üyelerinin sigorta ihtiyaçlarında da  çözüm ortağı olarak ayrıcalıklı ürünler ve fiyatlarla sahip olacağı sigorta poliçeleri sunmaktır.

Bu amaç doğrultusunda projemiz başlamış ve sağlanan sigorta teminatları ve rekabetçi fiyatlarıyla, sigortalılarına uzun dönemli bir ortaklık taahhüdü ile hareket eden, Kooperatifçilik kavramının önemli dinamiklerinden biri olan 'paylaşım’ ilkesini ise her sigorta işleminde yineleyen Koru Mutuel Sigorta’nın değerli Türkiye Kamu-Sen  Üyeleri için tercih edilmesi noktasında itici güç olacaktır.

İşbirliğimiz kapsamında Türkiye Kamu-Sen Konfederasyonu ve bağlı sendikalarının, üye, eş ve sendika çalışanlarına talep etmeleri halinde;

 

1. ARABAMI KORU **

Trafik sigortalarında  % 10

Kasko sigortalarında % 25 indirim imkanı sunulmaktadır. *

 

2. EVİMİ KORU    160 TL 4 eşit taksit **

25.000 TL Teminatlı

Mini Onarım Hizmeti :   Ankara, İzmir, İstanbul illerinde yaşayan Türkiye Kamu-Sen  üyelerimiz için evinizde oluşabilecek tamirat işlemlerinden, mobilya, sert zemin, döşeme ve halınızda oluşacak hasarlara karşı da sizi güvence altına alır.

 

3. BENİ KORU     170 TL 4 eşit taksit **

 10.000 TL Kritik Hastalık

2000 TL    Acil Sağlık teminatları ile Türkiye Kamu-Sen  üyeleri, eşleri ve çocuklarını da güvence altına almaktadır.

 

 

SİZE ÖZEL YENİ ÜRÜNLERİMİZ

 

4. KREDİ KARTI KORUMA

1.000 TL – 2.000 TL limit için 180 TL 4 eşit taksit

2.000 TL – 4.000 TL limit için 190 TL 4 eşit taksit

Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tehlikeli hastalıklara (Mivokard Enfarktüsü (Kalp Krizi)

İnme – Felç, Kanser, Böbrek Yetmezliği, Önemli Organ Nakli Amelivatı, Kol veya Bacak Kaybı (Paraplejia), Körlük, Multiple Sclerosis (MS) maruz kalmanız sebebi ile ödeme güçlüğüne düştüğünüz durumlarda kredi kartı borcunuzu belirtilen limitler dahilinde teminat altına alarak KAMUSEN  üyelerine destek sağlar.

 

 

5.  EĞİTİM GÜVENCESİ

 

10.000 TL limit için 230 TL 4 eşit taksit

20.000 TL limit için 260 TL 4 eşit taksit

30.000 TL limit için 280 TL 4 eşit taksit

 

Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tehlikeli hastalıklara (Mivokard Enfarktüsü (Kalp Krizi)

İnme – Felç, Kanser, Böbrek Yetmezliği, Önemli Organ Nakli Amelivatı, Kol veya Bacak Kaybı (Paraplejia), Körlük, Multiple Sclerosis (MS) maruz kalmanız sebebi ile çocuğunuzun eğitimini karşılayamama güçlüğüne düştüğünüz durumlarda eğitim giderlerinizi belirtilen limitler dahilinde teminat altına alarak geleceğe güvenle bakmanızı sağlar.

 

 

Türkiye Kamu-Sen ’e özel sigorta ürünlerinden yararlanmak için;

Tel    :   0216 465 73 53

Mail :    info@korusigorta.com.tr

 

 * Yalnızca Ferdi Kaza Sigortası ile Koru Mutuel Sigorta ortağı olan Türkiye Kamu-Sen üyeleri bu indirimden yararlanabilir.

** Ortaklarımızın düzenledikleri ikinci poliçelerinde 100 TL ortaklık katkı payı alınmayacağı için poliçeler 100 TL daha ucuz olacaktır.

*** Size özel ürün çalışmalarımız devam etmekte olup, yeni ürünlerimiz hakkında bilgi paylaşımında bulunulacaktır.