ÜYELERİMİZ 15 BİN TL. FERDİ KAZA SİGORTASI İLE SİGORTALANDI

Türkiye Kamu-Sen’in üyelerine yönelik hizmetlerine bir yenisi daha eklendi.

Türkiye’nin tek sigorta kooperatifi Koru Mutuel Sigorta yapılan anlaşmayla birlikte Türkiye Kamu-Sen üyelerini ferdi kaza sigortası teminatı altına aldı.

Türkiye Kamu-Sen ve Koru Mutuel Sigorta arasında imzalanan iş birliği anlaşmasına göre, Ferdi Kaza Sigortası kapsamında Konfederasyonumuz üyeleri kaza durumunda ölüm veya sürekli sakatlık hallerinden birisine maruz kalmaları neticesinde 15.000 (On Beş bin) TL’ye kadar güvence altına alınmaktadır.

 

KONCUK: YAPILAN ANLAŞMA TÜM ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

 

Koru Mutuel Sigorta ile yapılan anlaşmaya ilişkin bir açıklama yapan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Koru Mutuel Sigortanın tercih edilmesinde ki en büyük etkenin, “yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan tek kooperatif şirketi olmasıdır “ dedi. Koncuk, “Türkiye Kamu-Sen olarak yerli sermaye girişimlerinin her zaman desteklenmesi gerektiğine inanan bir konfederasyonuz. Bu nedenle Türkiye Kamu-Sen’in bu yöndeki tercihi Koru Mutuel Sigorta olmuştur.

Sağlanan sigorta teminatları ve rekabetçi fiyatlarıyla, sigortalılarına uzun dönemli ortaklık taahhüdünde bulunan ve kooperatifçilik kavramının en önemli dinamiklerinden birisi olan “paylaşım” ilkesini her sigorta işleminde  yenilemesi Koru Mutuel Sigortayı tercih etmemizde itici bir kuvvet olmuştur.

Üyelerimizin hak ve menfaatleri etrafında daima onlar için en iyisi olanı yapma arzumuzu bu anlaşmayla bir kere daha ortaya koyuyoruz. Türkiye Kamu-Sen üyesi olmanın ayrıcalığını her alanda yaşayan üyelerimiz Koru Mutuel Sigorta ile yapılan anlaşma çerçevesinde kaza durumunda ölüm veya sürekli sakatlık hallerinden birisine maruz kalmaları neticesinde 15.000 (On Beş bin) TL’ye kadar güvence altına alınmaktadır. Yaptığımız bu anlaşmanın tüm Türkiye Kamu-Sen üyelerine hayırlı ve uğurlu olmasını dilerken her bir üyemize sağlıklı ve uzun ömürler temenni ediyorum” dedi.

Koru Mutuel Sigorta Genel Müdür Vekili Hüsamettin Doğramacı ise, Koru Mutuel Sigorta’nın kuruluş amacına hizmet ederek sektörde emin adımlarla ilerlediğine vurgu yaptı. Türkiye Kamu-Sen üyelerinin sigorta ihtiyaçlarının karşılanması noktasında çözüm ortağı olmaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını ifade eden Doğramacı, yapılan bu işbirliğinin her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.