ÜYELERİMİZE İNDİRİM YAPAN ÖZEL ÜNİVERSİTELER


Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen üyelerimize ve birinci derece yakınlarına indirimli fiyatlarla eğitim fırsatı sunmak amacıyla KKTC ve Makedonya’da bazı üniversiteler ile anlaşma yapmıştır.

Türkiye’de YÖK tarafından denklikleri kabul edilen üniversitelerle yapılan protokol anlaşmalarında yüzde 50’ye vatan indirimler mevcuttur.

Tüm üyelerimize hayırlı olsun.

Protokol anlaşması yapılan üniversiteler:

KKTC Lefke Avrupa Üniversitesi-Üniversitede öğrenim görecek Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların üyelerine ve üyelerin birinci derece yakınlarına öğrenim harcı tutarı üzerinden yüzde 30 ve yurt harcı tutarı üzerinden yüzde 20 indirim yapılmaktadır.

KKTC Karpaz Üniversitesi-Üniversitenin eğitim hizmetlerinden üyelerimizin çocukları yüzde 50 indirimli faydalanabilecektir. 28.06.2013 tarihinde yapılan anlaşma 5 yıl boyunca geçerlidir. (Öğrenim ücreti 5 yıl sabittir)

KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi-Öğretim harcı üzerinden  yüzde 10 indirim yapılmaktadır.

Makedonya Fon Üniversitesi-Türkiye Kamu-Sen üyeleri ile üyelerimizin eşleri ve çocukları 2013-2014 akademik yılı kış dönemi boyunca burssuz bir programa kayıt olmaları şartıyla yüzde 10 indirimden faydalanabileceklerdir.

 

KKTC Lefke Avrupa Üniversitesi Protokolü için tıklayınız

KKTC Karpaz Üniversitesi Protokolü için tıklayınız

KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi Protokolü için tıklayınız