TÜRKİYE KAMU-SEN'DEN ÖRNEK PROJE
Türkiye Kamu-Sen Mersin İl Temsilciliği Gülnar Yangınında zarar gören vatandaşlarımıza destek olmak için tüm gsm operatörleriyle anlaşarak bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında Avea, Türkcell ve Vodafone hatlı cep telefonlarından 4033’e mesaj göndererek Gülnar yangından zarar gören felaketzedelere 5 YTL yardımda bulunabileceksiniz. Türkiye Kamu-Sen Mersin İl Temsilcisi ve Türk Sağlık-Sen Mersin Şube Başkanı Ümit Turhan, bir mesaj bedelini 5 YTL ile sınırlandırarak herkesin katılmasını hedeflediklerini söyledi. Turhan “5 YTL bugün herkesin ödeyebileceği bir miktar. Göndereceğiniz 1 mesaj bütçenize herhangi bir yük getirmeyecek. Bu paralar bir araya geldiğinde bir çok felaketzedenin yaralarını saracaktır. İmkanı olanların 1’den fazla mesaj göndererek daha fazla katkıda bulunabilirler” şeklinde konuştu.

Gülnar felaketzedelerine, Avea, Türkcell veya Vodafone hatlı cep telefonunuzdan 4033’e boş bir mesaj atarak 5 YTL tutarında yardım yapabilirsiniz

Türkiye Kamu-Sen Antalya’yı ağaçlandıracak.

Türkiye Kamu-Sen Antalya İl Temsilciliği ise, Serik ve Manavgat ilçelerinde günlerce süren yangında kül olan 200 bin dönümlük ormanlık araziyi ağaçlandırmak için bir kampanya düzenledi. Antalya İl Temsilciliği “Senin de bir ağacın olsun” kampanyası için Valiliğin açtığı hesap numaralarına yardımda bulunulmasını istedi.

Türkiye Kamu-Sen Antalya İl Temsilcisi Bünyamin Seçme, “ülkemizin akciğerleri olan ormanlarımızı yeniden yeşertmek için Tüm Türkiye Kamu-Sen’lileri kampanyamıza katılmaya bekliyoruz” dedi.


“Seninde bir ağacın olsun” kampanyası için hesap numaraları:
BANKANIN ADI HESAP NUMARASI
Halk Bank Antalya Şubesi 07000008
Vakıf Bank Antalya Şubesi 7292420310
Ziraat Bankası Antalya Şubesi 46794938-5002