GELECEĞİN BÜYÜKLERİ KONFEDERASYONUMUZU ZİYARET ETTİ


Gülümse Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi Konfederasyonumuzu ziyaret ederek, Genel Başkan İsmail Koncuk , sendikalarımızın genel başkanları ile yöneticilerine mini bir gösteri sundu.

Sergiledikleri performans ile büyük beğeni toplayan çocuklar, kendilerini izlemeye gelen Türkmen kardeşlerine de hediyeler dağıttılar.

“Seğmen Oyunu”, “Bayrak” şiiri ve “Ülkeler” temalı gösterilerinin ardından kısa bir konuşma yapan Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, çocukları tebrik ederek, vatan millet sevgisiyle eğitilmiş çocukların, ülkenin geleceği olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:

“Ziyaretleri için çocuklarımıza çok teşekkür ediyorum. Türkiye temalı gösterileri çok anlamlıydı. Çocuklarımıza vatan sevgisini, millet sevgisini, Atatürk sevisini, peygamber ve Allah sevgisini birlikte öğretmeniz çok önemli. Bunlardan biri eksik olursa, çocuklarımızın eğitimi de yarım kalır.  Bu başarılı eğitiminden ötürü, başta okul yöneticileri olmak üzere, öğretmenlerimizi, velilerimizi kutluyorum. Çocuklarımızı gözlerinden öpüyorum, başarılı gösterileri için de kutluyorum” dedi.  Konuşmasının ardından Genel Başkan'a teşekkür plaketi sunuldu.

Çocukların düzenlediği gösteriyi, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Necati Alsancak, Türk Emekli-Sen Genel Başkanı Osman Özdemir ve sendikalarımızın genel merkez yöneticileri de izledi.