TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU, GENEL BAŞKANI ZİYARET ETTİ

    TÜRKİYE GENÇLİK VE SPOR KONFEDERASYONU, GENEL BAŞKAN İSMAİL KONCUK’U ZİYARET ETTİ

Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu’na bağlı birimlerden Anadolu Gençlik Federasyonu Başkanı Ümit Hakan Cenik ve beraberindeki heyet, Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezinde Genel Başkan İsmail Koncuk’u ziyaret etti.

2004 yılında kurulan ve ülkenin 81 ilinde gençlere yönelik kampanyalar, seminerler, sempozyumlar, eğitim toplantıları gerçekleştiren kuruluşu temsilen Sayın Sema Güneri, Burhan Köksal, Gökhan Şahbaz ve Günce Özyonan da ziyarette hazır bulundu.

İdeolojilerinin Türkiye Cumhuriyeti’nin bölünmez bütünlüğü Orta Asya Türk Cumhuriyetleri’nin tam bağımsızlığı Ortadoğu Müslüman devletlerinin tam bağımsızlığı olduğunu söyleyen Sayın Cenik, Türkiye Kamu-Sen gibi büyük bir kuruluşun desteklerine ihtiyaç duyduklarını kaydetti.  Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutularak, bilime, eğitime, spora, sanata yönlendirilmesi için ciddi çalışmalar yaptıklarını belirten Cenik, daha geniş kesimlere ulaşabilmek için sivil toplum kuruluşlarının desteklerine ihtiyaç duyduklarını vurguladı. Ülke geleceği açısından en önemli unsuru olan gençlerin eğitimi konusunda, Türkiye Kamu-Sen gibi büyük bir sivil toplum kuruluşunun , yapacaklara çalışmalara destek vermesinin kendilerini çok memnun edeceklerini belirten Cenik, kendilerini kabul eden Genel Başkan İsmail Koncuk’a teşekkür ettiler.

Genel Başkan İsmail Koncuk ise, gençlerin eğitimi açısından önemli çalışmalara imza atan kuruluşun temsilcileriyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  Günümüzde, gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın ne kadar zorlaştığının farkında olduklarını söyleyen Genel Başkan, gençlerimizin eğitimine katkı sunacak her türlü faaliyete seve seve destek vereceklerini kaydetti. Bundan sonra da toplumu yakından ilgilendiren sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak Türkiye Kamu-Sen’in de yer alabileceğini kaydeden Koncuk, ziyaretlerinden dolayı kurum temsilcilerine teşekkür etti.

Anadolu Gençlik Federasyonu Başkanı Ümit Hakan Cenik, ziyaret sonunda Genel Başkan İsmail Koncuk’a bir plaket sundu. Ziyarette Türk Ulaşım –Sen Genel başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel sosyal İşler Sekreteri Şerafettin Deniz de hazır bulundu.