MHP GENEL BAŞKANI DEVLET BAHÇELİ`DEN ZİYARET

 

MHP Genel Başkanı sayın Devlet Bahçeli, 11 Eylül 2014 tarihinde Genel Başkan İsmail Koncuk ve yöneticilerimizi Konfederasyon Genel Merkezinde ziyaret etti.

 

DEVLET BAHÇELİ: ÜLKE EĞİTİMİNE EMEK VEREN İNSANLARIN HAKLARI GASP EDİLEMEZ

Sayın Devlet Bahçeli, okul yöneticileri puanlamaları konusunda bilgi aldı. Bahçeli, “Süreci MHP olarak çok yakından takip ediyoruz, açıklamalarımızda ifade ediyoruz, arkadaşlarımız tarafından açıklama, soru önergesi, araştırma isteği gibi konularda 17 ayrı işlem yapıldı. Yapılanlar büyük haksızlıktır, ülkemiz eğitimine büyük emek vermiş insanların haklarının gasp edilmesi kabul edilemez.

Gerek Milli Eğitimde gerekse diğer kurum ve kuruluşlarda yaşananları yakından takip ediyoruz. Bu kapsamda Türkiye Kamu-Sen’in, bağlı sendikaların düzeyli hak, hukuk mücadelesini, kamuoyu oluşturma gayretlerini tebrik ediyorum. Sayısal çoğunluğuna güvenen iktidar, maalesef hukuksuzluğu hak görmektedir. MHP olarak tüm çalışanların hak ve hukuklarının korunması için üzerimize düşeni yerine getireceğiz.” dedi.

 

KONCUK: AYRIMCI POLİTİKALARA KARŞI MÜCADELEMİZ SÜRECEK

Genel Başkan İsmail Koncuk ise, “Türkiye Kamu-Sen ve bağlı sendikaların, iktidarın kamu çalışanlarına karşı  uyguladığı ayrımcı politikaları, demokratik tüm haklarını kullanarak protesto etmeye devam edecektir. Bu kapsamda sayın Devlet Bahçeli’nin Konfederasyonumuzu ziyareti ve mücadelemize desteği, mücadele azmimizi artırmaktadır, teşekkür ederiz” dedi.

Ziyarette MHP Genel Başkan Yardımcısı Atilla Kaya ile, bağlı sendikalarımızın Genel Başkanları hazır bulundu.