BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ’NDEN KONFEDERASYONUMUZA ZİYARET

 

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan ve Genel Merkez yöneticileri Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’u Konfederasyonumuzun Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

GÜRHAN: TÜRKİYE KAMU-SEN ÇOK ÖNEMLİ BİR CAMİADIR

5. Olağan Genel Kurul’da güven tazeleyerek yeniden Genel Başkanlığa seçilen İsmail Koncuk ve Yönetim Kurulumuzu tebrik eden Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Gürhan, “Türkiye Kamu-Sen büyük ve çok önemli bir camiadır. Ülke sorunlarına duyarsız kalmayan, aynı zamanda çalışanların haklarını korumak için her türlü imkanı zorlayan güçlü bir sivil toplum kuruluşudur. Ülkenin içinde bulunduğu siyasi ve ekonomik koşullar, böylesine güçlü sivil toplum kuruluşlarına ihtiyacı daha da çok artırmaktadır.   Bu çerçevede Türkiye Kamu-Sen’in yeni dönemde de hem çalışma hayatı hem de ülke sorunları noktasında ciddi ve etkin bir rol üslenmesi zaruridir. Bu vesileyle hem 5. Olağan Genel Kurulunuzun hem de kısa bir sürede tamamlayarak kamu çalışanları ve üyelerinizin hizmetinize sunduğunuz yeni hizmet binasının hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.  

KONCUK: DESTEKLERİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDİYORUM

Kendisi de eski bir Türkiye Kamu-Sen üyesi olan Ahmet Gürhan ve BBP yöneticilerinin ziyaretlerinden büyük memnuniyet duyduğunu söyleyen Koncuk, ülkenin çok kötü günlerden geçtiğini, milli birlik ve beraberlik konusunda aynı hassasiyeti paylaşan kurum ve kuruluşların elbirliği içerisinde ülke ve milletin geleceğine sahip çıkması gerektiğini söyledi.  

Ziyarette,  ülkenin siyasi ve ekonomik gelişmeleri de   değerlendirilirken, karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.