TÜRK EĞİTİM SEN ÇAYCUMA’DA VOLEYBOL ŞENLİĞİ YAPTI

Türk Eğitim-Sen Zonguldak Şubesine Bağlı Çaycuma İlçe Temsilciliği tarafından İlçedeki eğitim çalışanları arasında kaynaşmayı ve dostluğu geliştirmek amacıyla voleybol turnuvası düzenlendi.

 

Yoğun ilgini yaşandığı turnuvanın Final maçını izlemek üzere Türk Eğitim-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri M.Yaşar ŞAHİNDOĞAN ve Zonguldak Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Şahin ÖREN de ilçeye geldi.

 

Renkli ve güzel karşılaşmalara sahne olan turnuvanın final maçı Gökçebel ve Cumhuriyet İ.O.O arasında oynandı. Oldukça heyecanlı ve çekişmeli geçen karşılaşmayı Cumhuriyet İ.O.O 3-0 kazanarak turnuvanın şampiyonu olurken, Gökçebel ikinci, Anafen takımı da üçüncü oldu.

 

Final maçından sonra bir konuşma yapan Türk Eğitim-Sen Çaycuma İlçe Temsilcisi Zerrin GÜNEŞ, turnuvaya gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını söyleyerek,bu etkinliği geleneksel hale getirerek devam ettirmeyi düşündüklerini belirtti.

 

Türk Eğitim-Sen Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri M. Yaşar ŞAHİNDOĞAN da burada yaptığı konuşmada, sendikacılığı sadece ücret ve özlük hakları için yapılan bir mücadele olarak görmediklerini ve sendikacılığın sosyal niteliklerini de önemsediklerini söyleyerek düzenlenen bu turnuvanın bunun bir göstergesi olduğunu belirtti. ŞAHİNDOĞAN, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkür etti.

 

Daha sonra ödül töreni yapılarak turnuvada şampiyon olan ve dereceye giren takımlara kupaları ve madalyaları verildi.