GENEL MERKEZ İSKENDERUN’DA ÜYELERİMİZLE BİRARAYA GELDİ

4 Mayıs 2012 Cuma günü Hatay 2 No’lu Şubemizin İskenderun Öğretmenevi’nde düzenlediği istişare toplantısı yoğun bir katılımla gerçekleşti. Toplantıya Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan ile Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir ile birlikte Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe ve İşyeri Temsilcileri, Kadın Komisyonu üyeleri hazır bulundu.

Toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Şube Başkanı Ahmet Akça’nın şube çalışmaları hakkında bilgi vermesiyle başladı.

Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir yaptığı konuşmada Genel merkezimizin çalışmaları ve sekretarya çalışmaları hakkında bilgi verdi ve Hatay’da İlksan delege seçimlerinden dolayı üyelerimize teşekkür etti.

Toplantıya Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan’da konuşmasında yeni sendika yasasındaki değişiklikler ve Türkiye Kamu-Sen olarak toplu sözleşme masasına sunulan taleplerimiz hakkında katılımcılara bilgi verdi. Toplantı soruların cevaplanmasıyla sona erdi.