GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ SİİRT ve BİTLİS’TE

Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan ve Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir, 25 Nisan 2012 Çarşamba günü Siirt Temsilciliğimizde üyelerimizle biraraya geldi. Genel Merkez’in çalışmaları hakkında bilgi veren Özdemir ve Şahindoğan, bölgede görev yapan üyelerimizin sorunlarını dinledi. Daha sonra Siirt Temsilcimiz Cengiz Özbilici ve yönetim kurulu ile birlikte Siirt Valisi Musa Çolak ziyaret edilerek, ildeki eğitim çalışanı arkadaşlarımızın sorunları gündeme getirildi.

Kurtalan, Yakıttepe köyü İlköğretim Okulu’nu ziyaret eden Özdemir ve Şahindoğan, öğrencilere kırtasiye malzemeleri ve okulumuza bayrak hediye etti. Bitlis’te de temaslarda bulunan genel merkez yöneticileri, Şube Başkanı Necmi Erkoç ile birlikte Bitlis Eren Üniversitesi Genel Sekreteri Serdal Özbay’ı ziyaret etti.

Ahlat Belediye Başkanı Mümtaz Çoban’ı da ziyaret eden Özdemir ve Şahindoğan, daha sonra Adilcevaz ilçesi’nde üyelerimizle biraraya gelerek, bilgilendirmede bulundu. Aynı gün akşam Tatvan ilçesi’nde bulunan Bitlis Şubesi’nde ilçe temsilcileri ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelen Şahindoğan ve Özdemir, genel merkezin çalışmaları ve sekretaryaları hakkında bilgi verdi.