GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ MANİSA’DA

Manisa Şubemiz tarafından düzenlenen İlçe Temsilcileri Toplantısına Genel Sekreter Musa Akkaş, Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan, Genel Dış ilişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir ile birlikte Türk Eğitim-Sen Manisa Şube Başkanı Kadir Recep Varlıakman, şube yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri yönetim kurulu üyeleri ve kadın komisyonu üyeleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasında Şube Başkanı Kadir Recep Varlıakman, Manisa’daki eğitim çalışanlarının sorunlarını dile getirerek, yetkililerin görev ve sorumluluklarına göre hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

Genel Dış ilişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir ve Genel Mevzuat ve Toplu Sözleşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan yaptıkları konuşmalarda kendi görev alanları içerisinde olan sekretarya çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Toplantı öncesi Manisa E TV’de bir programa da katılan Genel Sekreter Musa Akkaş genel merkezin çalışmaları hakkında bilgi vererek, birçok güncel konu hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Genel merkez yöneticileri daha sonra toplantıya katılarak, burada ilçe temsilcilerinin sorularını cevaplandırdı. Genel merkez yöneticileri, 28 Nisan’da yapılacak olan İlksan delege seçimleri ve 15 Haziran’daki yetki sürecinde Manisa’da görev yapan eğitim çalışanlarından destek istedi.