GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ GÖKSUN, ELBİSTAN VE AFŞİN’DE ZİYARETLERDE BULUNDULAR

            Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN ile Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami ÖZDEMİR 23 Nisan 2011 tarihinde Kahramanmaraş 2 No’lu Şubeye bağlı olan Göksun, Elbistan ve Afşin ilçelerinde ziyaretlerde bulundular.

Ziyaretlerde, Şube ve İlçe Yönetim Yönetim Kurulu Üyeleri ve işyeri temsilcileriyle bir araya gelen Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri istişarelerde bulundular.

 

İlk olarak Göksun Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıya katılan Geylan ve Özdemir, üyeleri bilgilendiren konuşmalar yaptıktan sonra görüş ve önerileri aldılar. Daha sonra Elbistan İlçesine geçen Talip Geylan ve Sami Özdemir, sendika binasında teşkilat yöneticileri ve işyeri temsilcileriyle bir araya geldiler. Görevi yeni devralan İlçe Temsilciliği Yönetim Kurulunu tebrik eden Genel Merkez yöneticileri önümüzdeki dönemde yapılacak çalışmalar hususunda da bir takım kararlar aldıktan sonra Afşin’e hareket ettiler. Afşin Öğretmenevi’nde tertiplenen İstişare toplantısına Şube Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyeleri ve işyeri temsilcilerinden oluşan yaklaşık yüz üyemiz iştirak etti. Oldukça verimli geçen toplantı, Merkez Yönetim Kurulu Üyelerinin konuşmalarından ardından, soru cevap şeklindeki görüşmelerle tamamlandı.