GENEL MERKEZ NEVŞEHİR’DE

            Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN ile Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami ÖZDEMİR 21 Nisan 2011 Perşembe günü Nevşehir Şubesini ziyaret ettiler.

Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare Toplantısına katılan Merkez Yönetim Kurulu üyeleri; Şube Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulu üyelerinin yanı sıra İlçe Temsilcileri ile bir araya geldiler.

 

Toplantıda Şube Başkanı Mustafa Uğur’un açış konuşmasından sonra Genel Merkez yöneticileri tarafından katılımcıları bilgilendirici konuşmalar yapıldı. Sendikal gelişmeler, yetki sürecinde yapılan çalışmalar ve Türk Eğitim-Sen’in faaliyetleri hakkında aydınlatıcı konuşmaların yanı sıra sendika kanununda yapılacak yeni düzenlemelerle ilgili bilgiler verildi. Toplantının son bölümünde ise katılımcıların istek ve önerilerini alan Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, kendilerine yöneltilen soruları da cevaplayarak, başarılı çalışmalarından dolayı Şube Yönetim Kuruluna teşekkür ederek programı tamamladılar.

 

 Toplantı sonrasında Şube başkanı Mustafa Uğur tarafından ziyaret anısına Merkez Yönetim Kurulu Üyelerine hediye takdimi yapıldı.