GENEL MERKEZ KONYA’DA İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

            Türk Eğitim-Sen Konya 2 No’lu Şube tarafından düzenlenen İşyeri Temsilcileri İstişare Toplantısı yapıldı.

Konya Hekimevi’nde gerçekleştirilen toplantıya, Genel Sekreter Musa Akkaş ve Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan da katıldı.

 

Toplantıda bir konuşma yapan Genel Sekreter Musa Akkaş, Türk Eğitim-Sen’in yetkili olmasının sadece eğitim çalışanları için değil, ülkemiz için de bir gereklilik olduğunu söyleyerek, aksi halde eğitim çalışanları açısından çok sıkıntılı gelişmeler yaşanabileceğini ifade etti. Akkaş, Konya’da gördüğü dinamizmden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, Türk Eğitim-Sen’i Konya’da ve Türkiye’de daha güçlü yapma iradesini gururla müşahede ettiğini belirtti.

 

Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri M. Yaşar Şahindoğan da konuşmasında, Türk Eğitim-Sen’in gücünü sadece üyelerinden ve hukuktan alan bir mücadele örgütü olduğunu belirterek, yürütülen hukuk mücadelesini ve kazanımlarımızı anlattı.

 

Konya 2 No’lu Şube Başkanı Sadi Eriş ise, siyasi iktidarın tüm baskılara rağmen Konya’da Türk Eğitim-Sen’in her geçen gün büyüdüğünü ve büyümeye devam edeceğini söyledi.