BİRCAN AKYILDIZ’DAN SENDİKAMIZA VEDA ZİYARETİ

            Bircan Akyıldız, Genel Başkan İsmail Koncuk ve Genel Merkez Yönetim Kurulu’na veda ziyaretinde bulundu

12 Haziran tarihinde yapılacak milletvekilliği genel seçimlerine katılmak için görevinden istifa eden Bircan Akyıldız, Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığı görevinin İsmail Koncuk’a tevdi edildiğini, bu nedenle de Türk Eğitim-Sen’in sorumluluğunun daha da arttığını söyledi. Türk Eğitim-Sen’in son derece başarılı olduğunu ve etkili şekilde mücadele ettiğini kaydeden Akyıldız, bundan sonraki süreçte Türkiye Kamu-Sen’in ve Türk Eğitim-Sen’in çıtayı daha da yükselteceğini söyledi.

 

Genel Başkan İsmail Koncuk da, Bircan Akyıldız’ın Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığını 9 yıldır çok başarılı bir şekilde yürüttüğünü kaydederek, verdiği hizmetler dolayısıyla kendisine teşekkür etti. Bircan Akyıldız’ın bilgi ve tecrübelerinden bundan sonra da faydalanacaklarını ifade eden Koncuk, Sayın Akyıldız’ın, TBMM’de de Türkiye Kamu-Sen’e ve kamu çalışanlarına katkı sunacağına inandığını kaydetti.

 

Türkiye Kamu-Sen’de birlik ve beraberliğin aynı şekilde devam edeceğini söyleyen Koncuk, kamu çalışanlarının hak ve menfaatlerini koruma noktasında gayret göstereceklerini belirtti ve Akyıldız’ın ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.