GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİ KIRIKKALE, KIRŞEHİR VE NİĞDE’DE ZİYARETLERDE BULUNDU

            Genel Sekreter Musa Akkaş ve Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir, 1 Mart tarihinde Kırıkkale’de şube ziyaretinde bulundu. Akkaş ve Özdemir, Kırıkkale Şube Başkanı Yücel Karabacak ve yönetim kurulu üyeleri ile kurum ziyaretleri yaptı, daha sonra sendika binasında üyelerle biraraya geldi.

2 Mart tarihinde de Kırşehir’de temaslarda bulunan Musa Akkaş ve Sami Özdemir, Kırşehir Şube Başkanı Bilal Türk ve yönetim kurulu üyeleriyle kurum ziyaretlerinde bulundular, İl Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarını ziyaret ettiler. Ziyaretlerin ardından İl Kültür Müdürlüğü’nde geniş katılımlı bir istişare toplantısı gerçekleştirildi. Genel Sekreter Musa Akkaş Kırşehir’de televizyon programına da katılarak, gündemdeki eğitimle ilgili konular hakkında önemli açıklamalar yaptı.

 

Genel Merkez Yöneticilerimiz, 3 Mart tarihinde ise Niğde’de şube ziyaretinde bulundu. Musa Akkaş ve Sami Özdemir, Niğde Şube Başkanı İhsan Uğraş, yönetim kurulu üyeleri ve kadın komisyonları ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Zıya Eser’i makamında ziyaret ettiler, akşam da sendika binasında üyelerle bir toplantı yaparak, sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi verdiler.