BOLU 8.ALADAĞ ŞENLİKLERİ GENEL BAŞKANIN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ

          Bolu şubemiz tarafından düzenlenen 8. Aladağ Şenlikleri 3 Temmuz 2010 tarihinde Genel Başkanımız İsmail KONCUK, Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami ÖZDEMİR, Bolu Milli Eğitim Müdürü Recep SEZER, Şube Yönetim Kurulu ve üyelerin katılımıyla Aladağ mevkiinde gerçekleşti.

          Şenlikte Şube Başkanı Fikret BAŞAR ve İl Milli Eğitim Müdürü Recep SEZER birer konuşma yaptılar.

 

         Genel Başkan İsmail KONCUK, yoğun ve yorucu bir yılın sonunda bu şenliği düzenleyen şube başkanına teşekkür ederek konuşmasına şöyle devam etti;

 

         “Türkiye’nin en büyük sendikasının başkanı, hatta üyesi  olmak ülkeye ve eğitim çalışanlarına hizmet vermek bizim için gurur vericidir. Biz ülkemizi ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı çok seviyoruz. Gençlerimizin huzur içerisinde yaşamaları ve geleceklerinin garanti altına alınması siyasi iradenin asli görevlerindendir. Hangi hükümet olursa olsun bu ortamı sağlamak mecburiyetindedirler. Biz ülkemizi sözde değil, özde seven bir kuruluşuz. Söylemlerimiz bölgelere göre farklılık içermez. Ülkemizin dört köşesinde aynı düşüncemizi açık yüreklilikle ifade eden ve ülke menfaatleri doğrultusunda mücadele veren yetkili ve güçlü bir sendikayız. Sizden aldığımız bu güçle her türlü baskıya ve hukuksuzluğa rağmen bizleri yetkili kıldığınız içinde ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

 

         Genel Başkan, emekli olduğu için önümüzdeki dönemde şube başkanlığını bırakacak olan  Fikret BAŞAR Beye de çalışmalarından dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti.