GENEL BAŞKAN İSMAİL KONCUK İSTANBUL’DA BASIN ZİYARETLERİ YAPTI

            Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk 22.02.2010- 25.02.2010 tarihleri arasında basın kuruluşlarını ziyaret etti. Genel Başkan’a bu ziyaretlerinde Genel Dış İlişkiler ve Basın Sekreteri Sami Özdemir ve İstanbul 1 No’lu Şube Başkanı Hanefi Bostan eşlik etti.

Genel Başkan Koncuk; Milliyet Gazetesi yazarı Abbas Güçlü, Habertürk Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Fatih Altaylı, Sabah gazetesi yazarı ve Cnn Türk’te Başarıya Doğru Programını hazırlayıp sunan Sait Gürsoy, gazeteci Savaş Ay, Habertürk Gazetesi Eğitim Editörü Pervin Kaplan, Show Tv Haber Genel Yayın Yönetmeni Murat Demirel, Gazeteci Gülseren Güver, Ortadoğu Gazetesi Genel Yayın Müdürü Tarık Tavadoğlu ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Müftüoğlu ile Bengütürk Televizyonu Genel Yayın Koordinatörü Ahmet Kolutek ile görüştü.

 

Ziyaretlerde, Türk Eğitim-Sen’in çalışmaları hakkında bilgi veren Koncuk, 13 Mart tarihinde sendikamızın yapacağı mitingi anlattı.

Türk Eğitim-Sen’in tüm eğitim çalışanlarının hakları için 13 Mart’ta yürüyüş ve miting yapacağını söyleyen Koncuk, öğretmenlerin, eğitim çalışanlarının sesine kulaklarını tıkayan iktidarı uyaracaklarını belirtti. 13 Mart mitinginin eğitimciler için dönüm noktası olacağını kaydeden Koncuk, alanları adres gösterenlerin bunun nedenlerini iyi irdelemesini istedi.