KAMUDAN.COM GENEL BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR PLAKETİ VERDİ

Kamu çalışanlarının ilgiyle takip ettiği kamudan.com internet sitesi, Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK’a eğitim ve eğitimciler adına gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Teşekkür plaketinde; “Eğitim, Öğretim ve Bilim Hizmetleri işkolunda yetkili sendika olarak, yaptığınız mücadele ile eğitim ve eğitimciler adına gerçekleştirdiğiniz başarılı çalışmaları kutlar, bundan sonra ki eğitim ve eğitimciler ile aydınlık bir türkiye adına yapacağınız çalışmalarınızda başarılar dileriz” yazıldı.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail KONCUK, kamudan.com sitesine teşekkür ederek, sendikamızın eğitimin sorunlarına ve eğitim çalışanlarına dün ve bugün olduğu gibi yarında sahip çıkacağını ve eğitim çalışanlarının haklarını her platformda arayacağını söyledi. Eğitimin ülkemizin temel yapı taşlarından biri olduğunu vurgulayan KONCUK, “eğitimin ve eğitimcilerin sorunu Türkiye’nin sorunudur. Çünkü ülkemizin aydınlık ve mutlu yarınlara ulaşmasının yolu eğitimden geçmektedir. Bu nedenle sendika olarak üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getireceğiz” dedi.