KOCAELİ 1 NOLU ŞUBE ve KARTEPE’DE TOPLANTI
Kocaeli TES 1 şubesi Bayanlar Komitesi her ay düzenlediği dayanışma toplantısını Kocaeli’nin yeni ilçesi, Kartepe’de farklı bir anlayışla, Kocaeli 1 nolu şubeye bağlı tüm üyeleri aileleri ile birlikte davet ederek sıcak bir yuva ortamında kahvaltıda buluşturdu.

Kartepe ilçe temsilcisi Recep İMAMOĞLU’nun hoş geldiniz konuşmasından sonra Kocaeli TES 1 nolu şube başkanı Süleyman PEKİN, Genel Teşkilatlanma Sekreteri Mustafa KIZIKLI ve Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz KOCAKAPLAN’ın üyelere moral ve motivasyon veren konuşmaları ile program devam etti.

Programa TES üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği görüldü. Program Öğretmen Fatma GÜLŞEN’in konuşması ve Havva Pehlivan Özgür’ün şiir okumasından sonra sona erdi.

Öğleden sonra, Kocaeli 1 Nolu Şubemizin Konferans salonunda gerçekleşen toplantıya ise İlçe Temsilcilerimiz, İşyeri Temsilcilerimiz ve üyelerimiz katıldılar. Şube Başkanımız ve Genel Merkez Yöneticilerimizin konuşmalarından sonra, toplantı soru-cevap şeklinde devam etti. Toplantıdan sonra ikramlar yapıldı.