TÜRKİYE KAMU-SEN SİTESİ YENİLENDİ

Ülkenin en köklü memur sendikası Türkiye Kamu-Sen yeni sitesiyle kamu çalışanlarının sesi olmaya devam ediyor.

Görsel zenginliğin yer aldığı yeni sitemizde, çalışmalarımız daha geniş bir şekilde yer alıyor. Bu kapsamda, haberlerimiz yeni dizaynla daha okunur ve görünür hale getirildi. Konfederasyona bağlı sendikalarımızın linklerinin de yer aldığı sitemizde, Türkiye Kamu-Sen’in dergi, gazete, broşür gibi çalışmaları da bulunuyor.

Videolar kısmında ise genel başkanımız İsmail Koncuk’un katıldığı TV programları ve Konfederasyon haberlerinin sunumu mevcut. Yine “Genel Başkan’dan” köşesinde gündemde yer alan gelişmelere dair Genel Başkanımız İsmail Koncuk’un değerlendirmelerine ve düşüncelerine yer vermeye devam edeceğiz.

Türkiye Kamu-Sen’in üyelerine özel kurumlarla yapılan indirim anlaşmaları da sitemizin sol köşesinde bulunmaktadır. Konfederasyonumuzun yaptığı anlaşmaları görmek ve anlaşmalara dahil olmak için sitemizin sol köşesinde yer alan ilanlarımızı ziyaret edebilirsiniz. 

Kamu çalışanlarına daha iyi hizmet vermek amacıyla hazırlanan internet sitemizde, duyurular kısmı da daha aktif şekilde kullanmak için tasarlandı.

Sitemizde yer alan haberlerimizi facebook, twitter gibi sosyal internet portlarında da paylaşabilirsiniz. Yine haberlerimizi ve yayınlarımızı mail ortamında almanız da mümkün olabilecektir. 

Yeniliklerin hız kesmeden devam edeceği yeni sitemizin hayırlı olmasını diliyoruz.

 

www.kamusen.org.tr