HİZMET BİNAMIZIN TEMELİ ATILDI

Türkiye Kamu-Sen'in yeni Genel Merkez binasının temeli dualarla atıldı.

Bugün 20. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türkiye Kamu-Sen, kurumsallaşma yolunda da önemli bir adım daha attı.

Mülkiyeti kendisine ait olan içinde toplantı salonları, eğitim salonları, misafirhane, kütüphane, internet odaları ve sendikalarımızın hizmet alanlarının yer alacağı modern hizmet binasının temeli, dualar eşliğinde Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk ve Konfederasyona bağlı sendikaların genel başkanlarının katılımı ile atıldı.

Temel atma törenine Türkiye Kamu-Sen eski Genel Başkanı Bircan Akyıldız da katıldı. Törende Türk Sağlık Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Türk Diyanet Vakıf-Sen Geenel Başkanı Nuri Ünal, Türk Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, Türk Yerel Hizmet-Sen Genel Başkanı İlhan Koyuncu, Türk Haber-Sen Genel Başkanı İsmail Karadavut, Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Nazmi Güzel, Türk Tarım Orman-Sen Genel Başkanı Ahmet Demirci, Türk Enerji-Sen Genel Başkanı Celal Karapınar, Türk Kültür Sanat-Sen Genel Başkanı Hasan Hüseyin Yılmaz, Türk İmar-Sen Genel Başkanı Necati Alsancak ve Kuzey Kıbrıs Türk Memur-Sen Genel Başkanı Çelebi Ilık da hazır bulundu.

İllerden gelen Konfederasyonun il temsilcileri, şube başkanları, üyelerimiz ve sendikalarımızın genel merkez yönetim kurulu üyelerinin de katılımıyla son derece coşkulu bir şekilde gerçekleşen temel atma töreninde Genel Başkan İsmail Koncuk da bir konuşma yaptı.

İsmail Koncuk, uzun süredir hayal ettikleri bir projenin hayata geçmesinden dolayı yaşadığı mutluluğu dile getirerek Türkiye Kamu-Sen'e yaraşır bir hizmet binası yapılacağını belirtti.

Bu binanın yapılmasında tüm Türkiye Kamu-Sen camiasının fedakarca hareket ettiğini söyleyen Koncuk, emeği geçen herkese teşekkür etti.

Konuşmanın ardından sendikalarımızın genel başkanları hep birlikte butona basarak temel atma işlemini başlattı.