YENİ HİZMET BİNAMIZ İÇİN İMZALAR ATILDI

Türkiye Kamu-Sen ve bağlı sendikalarımızı çağın üzerinde bir hizmet kalitesine ulaştırmak en büyük gayelerimizden biridir.

21. yüzyıl, endüstri ilişkilerinde farklı boyutların ortaya çıktığı, klasik sendikal anlayışın üye ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak kaldığı bir dönemi de beraberinde getirmiştir. Endüstri ilişkilerinde yaşanan bu değişim, sendikaları farklı alanlarda hizmet üretmeye sevk etmektedir.

Kurulduğu günden beri sendikacılıktaki farkını ve ayrıcalığını ortaya koymuş olan Türkiye Kamu-Sen, şimdi de çağdaş ve modern hizmet alanları oluşturarak üyelerine daha hızlı, daha etkin, daha kaliteli ve çeşitli hizmet sunabilmek amacıyla yeni bir hizmet binası tasarlıyor.

Tüm teknolojik araç-gereçlerle donatılmış eğitim ve toplantı salonları, yemekhane, misafirhane, kütüphane ve internet imkânlarının üyelerimize eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde sunulacağı yeni hizmet binamız Ankara, Talat Paşa Bulvarı’nda olacak.

Hizmet binamızın yapılacağı arsanın alım-satım işlemleri tamamlandı ve İnan Grup İnşaat Şirketi ile binanın inşası için gerekli imzalar atıldı. Protokole göre yeni hizmet binasının yapımı 22 ayda tamamlanacak. Konfederasyonumuza bağlı bazı sendika genel başkanlarının da hazır bulunduğu imza protokolünde, yeni hizmet binamızın tamamlanmasıyla Türkiye Kamu-Sen’in kendi mülkiyetinde bir hizmet binasına kavuşacağını belirten Genel Başkan İsmail Koncuk, “ Türkiye Kamu-Sen’in yeni binasıyla geleceğe daha umutla bakacağına inanıyorum. Sendikacılıkta 20. yılını tamamlayacak olan Konfederasyonumuzun büyüklüğüne yakışır işler yapacağız. Bu sayede üyelerimize daha geniş bir alanda, daha kaliteli konaklama, yemek, eğitim, kültür ve sosyal faaliyet imkânı, daha modern bir hizmet alanı sunacağız. Bu anlaşma ve akabinde tamamlanacak yeni hizmet binamız İnşallah, memurlarımız adına çok daha hayırlı faaliyetlere imza atmamıza vesile olur” dedi.