AYDIN İL İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

             Aydın Şube Başkanlığı tarafından Şube Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurul üyeleri ile İlçe Temsilcileri ve Kadın Komisyonu üyelerinin katılımıyla İl İstişare Toplantısı düzenledi.

22–23 Ekim 2011 Tarihinde Didim İlksan Öğretmenevi’nde düzenlenen toplantıya Genel Mali Sekreter Seyit Ali KAPLAN ile Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN da iştirak ettiler.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan programda, ilk önce Aydın Şube Başkanlığı’nın faaliyetlerinin anlatıldığı bir sunum yapıldı. Şube Başkanı Rıdvan Naci DEVLİ’nin açış konuşmasından sonra Genel Mali Sekreter Seyit Ali KAPLAN ve Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip GEYLAN da birer konuşma yaparak sendikal çalışmalar hakkında ve önümüzdeki dönemde yapılacak faaliyetlerle ilgili olarak bilgilendirmelerde bulundular. Daha sonra İlçe Temsilcileri de sırayla söz alarak; hem bölgelerindeki faaliyetleri ve yaşanan problemlerle ilgili olarak, hem de yeni dönemde ortaya koyacakları çalışmalarla ilgili olarak görüşlerini paylaştılar.

Oldukça verimli bir havada gerçekleşen istişare toplantısı değerlendirme konuşmalarıyla tamamlandı.