TÜRKİYE KAMU-SEN’İN İNTERNET SİTESİ YENİLENDİ

         Türkiye Kamu-Sen’in internet sitesi ‘kamusen.org.tr’ yeni tasarımı ile göz dolduruyor. Günümüzde internetin önemini çok iyi bilen Türkiye Kamu-Sen, internet sitesini üyelerinin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek, aktif olarak katılımını sağlamak, konfederasyonun faaliyetleri ile ilgili her türlü habere, bilgiye, fotoğrafa, videoya kamu çalışanlarının kolaylıkla ulaşmasına yardımcı olmak ve daha verimli, kaliteli hizmet verebilmek için yeniledi. Türkiye Kamu-Sen’in yeni internet sitesi, kamu çalışanlarının rahat kullanabileceği şekilde dizayn edildi. Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk yaptığı açıklamada, internetin önemini vurgulayarak, yenilenen sitenin etkin kullanılmasının gerekliliğine dikkat çekti.

BAŞLARKEN

Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşlarının başında gelen Türkiye Kamu-Sen yeni dönemde,  yenilenmiş bir internet sitesiyle siz değerli üyelerimizin karşısında. Teknolojinin hızla geliştiği bir zamanda, en hızlı iletişim organının başında gelen internet aracılığıyla sizlerle irtibat kurabiliyoruz. Bu anlamda büyük önem taşıyan internet sitesinin yeni haliyle daha kaliteli ve verimli hizmet sunacağına inanıyoruz. Sizlerden gelecek her türlü katkıya da hazır olduğumuzu belirtmek isteriz.

Türkiye Kamu-Sen olarak, yaptığımız her faaliyeti sizlere duyurmak için kullandığımız internet sitesinin daha aktif hale gelmesi amacıyla, illerden gelen haberlere de büyük önem verdiğimizi özellikle belirtmek isteriz. Sizlerin yaptığı her eylem ve açıklamanın bu sitede yer alması, Konfederasyonumuz açısından çok önemlidir. Biz birlikte Türkiye Kamu-Sen’iz… Ülkenin en sağlam teşkilatlarından birine sahibiz ve bunun için de her birimizin yaptığı eylemden haberdar olmak zorundayız. En önemlisi de kamu çalışanlarının her türlü sorununu dile getirirken, sizlerin dertlerine derman olmaya çalışırken, bunu kamuoyu desteğiyle yapmamız gerektiğidir. Bunun için de internet sitemizi aktif bir şekilde kullanarak iletişim kurmak zorundayız.

İlke ve hedeflerimiz çerçevesinde yürüttüğümüz mücadelemizi, kamuoyuna hızlı ve doğru bir şekilde bildirmek, eylem ve faaliyetlerimizde aldığımız desteği artırarak sürdürmek ve politika yapıcılar üzerindeki etkimizi artırmak için iletişim kanallarını daha iyi kullanmamız gerektiği bir gerçektir.

Bütün bunların yanında, kamu çalışanlarını doğrudan ya da dolaylı ilgilendiren her konuda ziyaretçilerimizi bilgilendirerek, onlara hızlı ve doğru haberi iletmeyi de konfederasyonumuzun sorumluluğu olarak görmekteyiz.

Gücünü siz değerli kamu görevlilerinden alan Türkiye Kamu-Sen, bundan böyle yenilenen internet sitesi aracılığıyla kamu görevlilerinin haber ve bilgi ihtiyacını daha doyurucu bir şekilde karşılayacaktır.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı olarak ben de bu köşeden sizlere sesleneceğim. Koşullar ne olursa olsun kamu çalışanlarının ve ülkenin sorunlarını bu köşeden dile getireceğim.

Tüm şube yöneticilerimiz ile, teşkilatımızın bütün temsilcilerine düşen en önemli görevlerden biri de; kamusen.org.tr adresini her kamu çalışanının öğrenmesini ve takibini sağlamak olmalıdır. Unutmamak gerekir ki, iletişim konusunda etkisiz kalan kuruluşlar başarılarını insanlara aktaramaz.

Yeni sitemizin hayırlara vesile olmasını dilerim.

İsmail KONCUK

Genel Başkan