YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 2. GRUP TOPLANTISI YAPILDI
Genel Merkezimizin aldığı karar doğrultusunda şubelerin yönetim kurulu üyelerinin katıldığı istişare toplantısı ve eğitim programının ilki 14-16 Mart 2008 tarihinde Antalya’da gerçekleştirilmişti. Bu kapsamda ikinci grup toplantısı da yine Antalya’da 4-6 Nisan 2008 tarihinde gerçekleştirildi.

Genel Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Cengiz Kocakaplan ve Antalya 2 No’lu Şube Başkanı Fethi Kurt’un açış konuşmalarından sonra Genel Başkan İsmail Koncuk katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Genel Başkanın konuşmasından sonra ilk toplantıya da katılmış olan İlksan Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Yılmaz da söz alarak İlksan’ın çalışmaları hakkında bilgi verdikten sonra Nisan ayı içerisinde yapılacak seçimlerle ilgili süreci ve yapılacak olanları anlattı.

Toplantının eğitim semineri bölümünde ise Dr. Erdal Usluer tarafından yönetim kurulu üyelerimize bir sunum yapıldı.

Öğleden sonraki son oturumda da yönetim kurulu üyeleri bazında grup çalışmalarına geçildi. Yönetim kurulu üyelerinin çalışmaları hakkında birbirlerini bilgilendirdikleri ve Genel Merkezden beklentilerini dile getirdikleri bu çalışmalar oldukça verimli sonuçları ortaya koydu.