MİLLİ EĞİTİM BAKANI ONAYLI USULSÜZ ATAMALAR!
Sendikamıza gün geçmiyor ki bir usulsüz atama haberi daha gelmesin… Almış olduğumuz duyumlar, gördüğümüz atama sebebi “bakan onayı” olan atama kararnameleri bizleri hayrete düşürüyor. Bunların önüne geçebilmek için resmi yazışmalarımız ve yargıda da hukuk mücadelesini devam ettiriyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı Cumhuriyet tarihimizin en kötü yönetim örneklerinden birini göstererek maalesef tarihe geçmiştir. Onlarca insan gerek Okul-Kurum Müdürü, Müdür Yardımcısı, şube müdürü atamalarında duyuru, yargıdan dönmeyecek Yönetmelik ve mevcut Yönetmelik doğrultusunda atama beklerken Bakanlık ve bizzat Sayın Bakan istediği kişiyi istediği yere ve atamaya devam etmektedir. Devletin baki, devleti yönetenlerin ise geçici olduğunu Sayın Bakan’ın hatırlaması ve bunu aklından hiç çıkarmaması gerekmektedir. Aksi takdirde ülkemiz karanlığa doğru sürüklenecektir. Bunun da sorumlusu başta Milli Eğitim Bakanı olmak üzere bu ülkenin yönetimine talip olan siyasi irade olacaktır.

Milli Eğitim Bakanlığı; Okul –Kurum Müdürü, Müdür Yardımcısı, şube müdürü atamaları, açıktan ve kurumlar arası atamalarda onlarca kişiyi dilediği şekilde yerleştirmiş ve hiçbir surette kariyer ve liyakat ilkelerini gözetmemiştir. 657 sayılı Yasanın 76. maddesinin arkasına sığınarak ve bu maddeyi dilediği gibi yorumlayarak hukuk devleti olma gereklerini hiçe saymıştır. Gerçekleştirilen atamalar hukuk dışıdır ve eğitim çalışanlarının tamamına, eğitime saygısızlıktır. Anayasa, yasalar yok sayılmıştır. Resmen hukuk çiğnenmiştir.

Usulsüz yapılan atamaların peşini bırakmayacağımız. Eğitim çalışanlarından feryatlar yükselmeye başlamıştır. Çok sayıda eğitim çalışanı sendikamıza bizzat gelerek, telefonla arayarak haksızlığa karşı tepki göstermemizi istemişlerdir. Eğitim çalışanları “Bu bana,okulumda görev yapanlara velhasıl tüm eğitim çalışanlarına saygısızlıktır” haksızlıklara karşı tek tepki gösteren yer olarak Türk Eğitim Sen’i arıyoruz. Ne olursunuz, yapılan haksız atamaların peşini bırakmayın, okullarda büyük huzursuzluklar yaşanmaya başladı, bu ülkenin yönetenler bunları görmüyor mu, Savcılar, sivil toplum örgütleri, siyasi partiler, sendikalar nerede, eğitim çalışanları kamplara bölünmek isteniyor, Lütfen… Lütfen sizlerden bu konuda girişimlerinizi bekliyoruz” diyen binlerce çalışandan telefonlar aldık.  Telefon eden eğitim çalışanları sendikalarını da söylerken, sendikamız mensupları, sendikasız olanlar ve başka sendika üyesi olanlar tarafından sendikamız aranmıştır. Türk Eğitim Sen olarak eğitim yöneticiliğinde kayırmacılığa karşıyız, kişilerin görüşlerine göre değerlendirilmesine karşıyız. Yönetici atama da ölçü liyakattir, kariyerdir. Bakanlığa ve Sayın Bakan’a da yapmaları gerekenler hususunda çağrılarımızı yineliyoruz: “ Yapılan usulsüz atamaları durdurun! Yapılanları iptal edin! “

Milli Eğitim Bakanlığı’nın “Bakan Onaylı” 76.  Maddeye dayandırarak yaptığı atama eğitim çalışanlarının tamamına yapılan bir hakarettir. Eğitim çalışanları bu atamalara karşı sessiz kalmamalı, hukuksuzluğa geçit vermeyecek davranışı göstermelidir. 

 Yapılan atamaların iptal edilmesi halinde, bundan sonra kimse keyfi atama yapamayacaktır. Kariyer ve liyakate göre atama yapıldığında okul ve kurumlarda huzur olacak, çalışanlar birbirine farklı bakmayacak, kutuplaşma, kamplaşma olmayacak, eğitimde başarı konuşulacaktır. Biliyoruz ki eğitim çalışanlarının istediği de budur.  İşte şimdi bunun zamanı. Yapılan atamalara “DUR” diyelim. 76. Madde denilerek bakan oluruyla nereye atama yapılıyorsa bu yerlere dilekçe ile başvuruda bulunalım. “Bende bu okula, kuruma atanmak istiyorum” diyelim. Şartı tutan, puanına güvenen eğitim çalışanları, bu görevi yerine getirecektir. Dilekçeniz idare tarafından kabul görmediğinde hak aramayı yargıda sürdürerek, atamayı yapanlara cevap verelim.  Bu cesareti gösterecek binlerce eğitim çalışanı olduğunu biliyoruz. Türk Eğitim Sen olarak dilekçe ile başvuruda bulunanlara her türlü hukuksal destek sağlanacak ve tüm mahkeme masrafları sendikamızca karşılanacaktır.

Keyfiliğe son verelim. Görev hepimizin. Türk Öğretmenleri hukuk dışı anlayışa geçit vermeyecektir.

76. Maddeye Göre Yapılan Atamaların İptali İçin Dava Dilekçe Örneği İle İlgili Haberimiz İçin Tıklayınız


Örnek Dilekçe İçin Tıklayınız

Şubelere Yazdığımız Yazı İçin Tıklayınız

Üyelerimizin Göndereceği Dilekçe Örneği İçin Tıklayınız

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Atamnak İçin Örnek Dilekçe

Şube Müdürlüğüne Atanmak İçin Örnek Dilekce

Duyuruya Çıkan ve Ataması Yapılmayanlar İçin Örnek Dilekçe





USULSÜZ ATAMA LİSTESİ
(Okul-Kurum Müdürü ve Müdür Yardımcısı Atamaları)


         
İLLER

76. Maddeye Göre Ataması Yapılanlar

ADI SOYADI

Eski Görev Yeri/Görevi

Yeni Görev Yeri/Görevi

NEVŞEHİR
Mustafa ÇAVUŞ
A. Baran Numanoğlu İ.Ö.O /Müdür Yardımcısı
Ürgüp Tesan Anadolu Öğretmen Lisesi /Müdür
NEVŞEHİR
İlkay YAMAÇMerkez Anadolu Meslek Lisesi /Müdür Yardımcısı
Merkez Anadolu Meslek Lisesi /Müdür
NEVŞEHİR
F. Baki GÜNEŞÜrgüp Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı
Ürgüp Anadolu Meslek Lisesi/Müdür
KAYSERİ
Muhammet KARADURAN
Kocasinan M.Germirli İmam Hatip Lisesi/MüdürAdana İmam Hatıp Lisesi/Müdür
KIRIKKALE
Atilla Necdet AYDIN
Kırıkkale Merkez Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu/Müdür Vekaleten Kırıkkale Merkez Öğretmen Evi Akşam Sanat Okulu/Müdür
SİNOP
Metin ŞEKER
Sinop Anadolu Teknik Endüsti Lisesi /Müdür YardımcısıSinop Öğretmen Evi /Müdür
TRABZON
Adnan ÇAKIROĞLU
Trabzon Merkez Çağlayan Adnan Menderes Lisesi/Müdür
Trabzon Merkez Kanuni Anadolu Lisesi/Müdür
AKSARAY
Mustafa NARİN
Aksaray Şehit Ali Er Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıAksaray Yunus Emre Lisesi/Müdür
BİTLİS
İhsan AYKUT
Bitlis Tatvan Zeki Ergezen İ.Ö.O /Müdür YardımcısıTatvan Öğretmen Evi /Müdür
ANKARABahri YILDIZBAŞ
Çankaya Gülen Muharrem Pakoğlu İ.Ö.O’na müdür
ANKARA
Mehmet ŞAHİNBAŞ
Pursaklar Akyıldız Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıPursaklar Akyıldız Anadolu Lisesi/Müdür
ANKARA
İsmail AKBIYIK
Sincan 100. Yıl İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı
Çankaya Yasemin Karakaya İ.Ö.O/Müdür Vekili
ANKARAMustafa ÜNAL
Ankara Pursaklar Dedekorkut Lisesi/Müdür YardımcısıAnkara Pursaklar Dedekorkut Lisesi/Müdür
ANKARAŞerafettin FİDENAY
Çankaya Gazi Osman Paşa İ.Ö.O/MüdürNejla İnan İpekçi İ.Ö.O/Müdür
ANKARAVural ÇAKIRAnkara MEM İl Emri/ÖğretmenUluğbey Anadolu Lisesi/Müdür
ANKARAOğuz YÜCELGölbaşı Halk Eğitim Merkezi /Müdür YardımcısıGölbaşı Halk Eğitim Merkezi /Müdür
ANKARASerkan UYAKGölbaşı İncek Melek İpek İ.Ö.O/MüdürÇankaya Ahmet Haşim İ.Ö.O/Müdür
ANKARAHaluk SANİGölbaşı Karagedik ÇPL/MüdürKirami Refia Alemdaroğlu Anadolu Lisesi/Müdür
ANKARAGülderen ÖZDEMİRAnkara Keçiören Yamantürk Tic.Mesl.Lisesi/Öğretmen EARGED 6. Akşam Sanat Okulu /Müdür Yardımcısı
ANKARAAdil YAMANİl Genel Meclis İ.Ö.O/MüdürAyhan Sümer Anadolu Lisesi/Müdür
ANKARAAli ÖZLİPolatlı Anadolu İmam Hatip lisesi/Müdür BaşyardımcısıPolatlı Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür
ANTALYA
Osman MUSARA
Antalya Güvenlik İ:Ö:O/Müdür Yandımcısı
Antalya Aksu Anadolu Lisesi/Müdür
ANTALYABekir DURMAZ
Antalya Serik Endüstri Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıAntalya Serik Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
ANTALYAKadriye İlkay GÜNAYAntalya Kepez İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı  Antalya Kepez İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi/Müdür
ELAZIĞFikret ERTAN
Muharrem Göktayoğlu  Lisesi/Müdür Ahmet Kabaklı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
ELAZIĞAhmet KARABULUTHulusi Sayın Lisesi/MüdürKaya Karakaya Anadolu Lisesi/Müdür
ELAZIĞYakup YILDIZHıdırsever Lisesi/MüdürÇubukbey Anadolu Lisesi/Müdür 
MERSİNYusuf DUMAN
Mersin Hizmetiçi Eğitim Merkezi/Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür
MERSİNHalit ÇOBAN
Mersin Şevket Pozcu LisesiHizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı 
MERSİNZeki MÜTİŞ
Mersin Atatürk Anadolu Teknik Lise ve Endüstri Meslek LisesiHizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı
MERSİNŞükrü ALÇIN
Kasım Ekenler  İ.Ö.O/Müdür YardımcısıHalk Eğitim Merkezi /Müdür
MERSİNTuncay YILDIRIRMersin Necatibey İ.Ö.OHizmetiçi Eğitim Enstitüsü/Müdür Yardımcısı
MERSİNMehmet DAYIOĞLU
Sadık Eliyeşil İ.Ö.O/Müdür YardımcısıAnadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
MERSİNHatice KILINÇ
Kız Meslek Lisesi/ÖğretmenKız Meslek Lisesi/Müdür
MERSİNHanifi ÇİRKİN Mersin Anadolu Lisesi/Müdür
MERSİNOğuz KAYMAZ
 Mehmet Serttaş Anadolu Lisesi/Müdür
MERSİNHasan CAN Mersin Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür
MERSİNCemal BARUT Mersin Spor Lisesi/Müdür
MERSİNYıldırım ALKIŞ Mersin İmam Hatip Lisesi/Müdür
MERSİNmuzaffer ARSLAN
 Mersin Fen Lisesi/Müdür
MERSİNHatice AYGAR Hacı Zarife Çelebi Anadolu Lisesi/Müdür
MERSİNZiya AYAZ Mersin Çağdaşkent Lisesi/Müdür
MERSİNZiya DOĞAN
 Mersin Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür
ERZURUMErdal KORKMAZErzurum Sabancı İ.Ö.O/Müdür YardımcısıErzurum Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür
ERZURUMMahmut AĞIRMANÇiftlik Ş. Bülent Karataş İ.ÖO/ÖğretmenHizmet İçi Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı
ERZURUMMüdahir BAYRAKİmam Hatip Lisesi/ÖğretmenHizmetiçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı
ERZURUMÖnder ÖZ
Yakutiye İmam Hatip Lisesi/Hizmetiçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı
ERZURUMYavuz KALİErzurumİbrahimHakkı Fen Lisesi/Müdür YardımcısıErzurum Spor Lisesi/Müdür
ERZURUMÖmer GÜLENErzurum Ticaret Meslekve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıYıldızkent Nazifbey Ticaret Meslek Lisesi /Müdür
ERZURUMİbrahim TURANAbdurrahman Serif Beyguİ.Ö.O/Müdür YardımcısıKültür Kurumu İ.Ö.O/Müdür
ERZURUMMücahit KORKUTYunus Emre İ.Ö.O/Müdür YardımcısıPolis Amca İ.Ö.O/Müdür
ERZURUMMustafa ÇİFÇİMesleki Eğitim Merkezi/Müdür YardımcısıAtatürk Anadolu Tek. Lise ve End. Meslek Lisesi/Müdür
ERZURUMSıddık ESENGÜNZübeybe Hanım İ.Ö.O/ÖğretmenHilalkent 125. Yıl İ.Ö.O/Müdür
ERZURUMMustafa KARATAŞİsmetpaşa İ.Ö.O/Müdür YardımcısıNevzat Karabağ Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
ERZURUMAhmet KIRICIK.Karabekir Anadolu Tek. Lise ve End. Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıErzurum Nurettin Topçu Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür
ELAZIĞTahir CEVHERMerkez Anadolu Lisesi/ÖğretmenMerkez Anadolu Lisesi/Müdür
MUĞLAMehmet Şinasi ÇÖVÜT
Muğla Köyceğiz Atatürk İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMuğla Köyceğiz Anadolu Lisesi/Müdür
MUĞLARamazan SARUHAN
Fethiye Lisesi/müdür YardımcısıFethiye Ömer Özyer Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
MUĞLAFaruk KAYA
Oalyan HFT. Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/ÖğretmenFethiye Anadolu Lisesi/Müdür
MUĞLAEyüp AYDINFen Lisesi/Müdür YardımcısıFen Lisesi/Müdür
VAN
Fehim ALTUN
Erciş İmam Hatip Lisesi /ÖğretmenErciş Anadolu Lisesi/Müdür
VANŞükrüllah YAVUZER
 Van Merkez Öğretmen Evi /Müdür Yardımcısı
VANKurban ÖZDAŞ
 Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı
VANNusret AYDIN
 Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı
VANMehmet Nuri BEKİROĞLU
 Van Hizmet İçi Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı
ADANAİbrahim ŞAHİN
 Yüreğir Ticaret Borsası İ.Ö.O/Müdür YardımcısıSarıçam Sevim Tekin Lisesi/Müdür
UŞAKSezai BULACAK
Uşak Anadolu Lisesi/Müdür Baş YardımcısıUşak Anadolu Lisesi/Müdür
UŞAKMehmet GERİKBilim Sanat Merkezi/Müdür YardımcısıAbdülkadir Kılavuz Anadolu Öğretmen Lisesi/ Müdür
UŞAKKamil ACARVala Gedik Lisesi/Müdür YardımcısıŞevkat İ.Ö.O/Müdür
UŞAKŞevki AVCIKılcan İ.Ö.O/ÖğretmenUşak Öğretmen Evi /Müdür
UŞAKHüseyin KILIÇEşme Şehit Ali İ.Ö.O/Müdür YardımcısıTuran Akçay İ.Ö.O/Müdür
UŞAKMehmet ÇELİKOĞLU Eşme Armutlu İ.Ö.O/MüdürErgenekon İ.Ö.O /Müdür
UŞAKFahri UÇARÖmer Bedrettin İ.Ö.O/Müdür YardımcısıEndüstri Meslek Lisesi /Müdür
UŞAKZeki KÖSEBesim Atalay İ.Ö.O/Müdür YardımcısıBesim Atalay İ.Ö.O/Müdür
UŞAKRamazan AKARUşak Öğretmen Evi/Müdür YardımcısıBireylül İ.Ö.O /Müdür
UŞAKUfuk KESKİN Nuri Şeker İ.Ö.O  /Müdür
UŞAKİsmail SAĞIROĞLUHalit Ziya Uşaklıgil İ.Ö.O/ÖğretmenMehmet Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür
UŞAKOktay UZELGanime Özadam İ.Ö.O/Müdür YardımcısıTimur Ertürk İ.Ö.O /Müdür
UŞAKFahriye UZELHesna Özgöbek Anaokulu/ÖğretmenHesna Özgöbek Anaokulu/Müdür
UŞAKİbrahim ÇAKIN Muharremşah İ.Ö.O /Müdür
UŞAKSüleyman GEÇİCİMustafa Sesli İ.Ö.O/Müdür YardımcısıGazi Mustafa Kemal İ.Ö.O /Müdür
UŞAKHamza YILDIRIMEşe-Halil Erdoğdu İ.Ö.O/MüdürGanime Özadam İ.Ö.O/Müdür
UŞAKOsman BALTA Öğrt. Mahmut Özgöbek İ.Ö.O/Müdür
UŞAKYunus BARLIHANAlper Günbayram Lisesi/ÖğretmenHasan Zeki Boz Lisesi /Müdür
UŞAKSadet TAŞÇIAnd. Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıAnd. Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür
UŞAKAli Kemal GÜRLEVİKAlper Günbayram Lisesi/ÖğretmenAlper Günbayram Lisesi /Müdür
UŞAKÜlfet SATIÖmer Bedrettin İ.Ö.O/Müdür YardımcısıVala Gedik Lisesi/Müdür
UŞAKSezayi ULUÇAYMehmetçik İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMehmet Sesli İ.Ö.O/Müdür
UŞAKAli TOKAT Fatih İ.Ö.O /Müdür
UŞAKOsman ÇELİKŞehit Tuncay Durmuş ÇPL/Müdür YardımcısıEşme Avcı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
UŞAKMurat ÖZENAybey İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMehmet Akif Ersoy Eğitim ve Uygulama İ.Ö.O /Müdür
UŞAKDündar COĞUPLUGİLKarahallı Hasan Gürel İ.Ö./ÖğretmenKarahallı Mehmet Yeşil İ.Ö.O /Müdür
UŞAKRecai UĞURFen Lisesi/Müdür BaşyardımcısıFen Lisesi/Müdür
MANİSATahsin BOZKURT
Turgutlu İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı
Turgutlu Halil Kale Fen Lisasi/Müdür
MANİSA
Derviş KILIÇ
Ticaret Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıMehmet Akif Ersoy Lisesi/Müdür
MANİSAAhmet GEDİKSelendi Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür YardımcısıSelendi Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
MANİSAÖmer ÖZBEKDemirci Sağlık Meslek Lisesi/ÖğretmenDemirci Sağlık Meslek Lisesi/Müdür
MANİSAHalil CANSoma Anadolu Lisesi/ÖğretmenSoma Anadolu Lisesi/Müdür
MANİSAErdoğan KILINÇKırkağaç Cumhuriyet Rıza N.Dolmanİ.Ö.O/Müdür YardımcısıKırkağaç H.İsmail Dereköy Anadolu Lisesi/Müdür
MANİSASami GÜNNÜAkhisar Sağlık Meslek Lisesi/ÖğretmenAkhisar Sağlık Meslek Lisesi/Müdür
MANİSAZeki AKGÜLAkhisar Anadolu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıAkhisar Anadolu Lisesi/Müdür
MANİSAMustafa ÖRNEKMerkez Dr. Ömer Faruk Meriç İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMerkez 85. Yıl Ç.P.Lisesi/Müdür
MANİSAAyhan ÇİLELİMerkez Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür BaşyardımcısıMerkez METEM /Müdür
MANİSACezayir BİLEKLİMerkez Taytanlı İlhan İ.Ö.O/ÖğretmenMerkez Öğretmen Evi / A.S.O Müdür
MANİSAOrhan YILMAZVicdan Karaosmanoğlu İ.Ö.O/ÖğretmenManisa Öğretmen Evi Müdür Yardımcısı
MANİSAYasin UĞURTAYSalihli Altınordu İ.Ö.O/ÖğretmenSalihli Öğretmen Evi/Müdür
MANİSAİdris AVŞARHasan Kürek Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıManisa İl Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu /Müdür
MANİSAMahmut YENENSalihli Halk Eğitim Merkezi/Müdür BaşyardımcısıSalihli Halk Eğitim Merkezi/Müdür
MANİSAMurat AKOĞLUManisa Cemal Ergün İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı   Manisa TOKİ İ.Ö.O/Müdür
MANİSAErtuğrul ÇELİKManisa Gölmarmara Anadolu Lisesi/ÖğretmenManisa Gölmarmara Anadolu Lisesi/Müdür 
ESKİŞEHİRFehmi GÖKMENKılıçoğlu Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıCemal Mümtaz Anadolu Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRAli İhsan BAYRAKTARKılıçoğlu Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıFatih Fen Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRHalil GÖRESİNE Eskişehir Öğretmen Evi /Müdür
ESKİŞEHİRİsmail SAVTEKİNYunus Emre End. Mes. Lisesi/Müdür YardımcısıYunus Emre End. Mes. Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRBerkan ONGANMilli Zafer İ.Ö.O/Müdür YardımcısıEskişehir Spor Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRMustafa ÖZCANEskişehir İl Milli Eğitim/Şube Müdür VekiliEskişehir Sosyal Bilimler Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRKerim ERZİNCANLIEskişehir İl Milli Eğitim/Şube Müdür VekiliTürk Telekom And. Meslek Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRHüseyin DUMANTicaret Borsası Lisesi/Müdür YardımcısıYunus Emre And.Meslek Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRAhmet KESKİN Sarar İmam Hatip Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRBülent ÜZMEZ Yılmaz Çetintaş Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİREmine TUÇ Murat Atılgan İ.Ö.O/Müdür
ESKİŞEHİRİsmail ALTINKAYNAK Osmangazi İ.Ö.O/Müdür
ESKİŞEHİRZeynel CENGİZ Fahri Günay İ.Ö.O/Müdür
ESKİŞEHİRYakup DUMLU Av. Şahap Demirer İ.Ö.O/Müdür
ESKİŞEHİRKamil UZUN Yunus Emre Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRAhmet OFLU Eti Maden İşletmeleri İ.Ö.O/Müdür
ESKİŞEHİRÖnal TAŞDEMİR Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür
ESKİŞEHİRÖnder UÇAK Sami Sipahi İ.Ö.O/Müdür
İSTANBUL
Ayşe EROL 

İstanbul Sabancı Öğretmen Evi/ Müdür
İSTANBULMurat Mücahit YENTÜR
Fatih Ahmet Rasim Lisesi/Müdür YardımcısıÇapa Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
İSTANBULVedat KARABAYIRÇatalca And. İHL /ÖğretmenFatih İstanbul And. Lis/Müdür
İSTANBULSerdar KARATAŞBeşiktaş M. Ali Büyükhanlı Tic. Mes. Lis/Müdür YardımcısıFatih Sultanahmet Suphi Paşa Tic. Mes. Lis/Müdür
İSTANBULUlviye BAYARÜmraniye Kız Meslek Lisesi/Müdür BaşyardımcısıÜmraniye Kız Meslek Lisesi/Müdür
İSTANBULHacı Ali KORKMAZFatih Çapa Atatürk İ.Ö.O/ÖğretmenBeşiktaş İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULGüner TUHANBeyoğlu İTO Terzilik Mes. Lisesi/ Müdür YardımcısıBeyoğlu İTO Terzilik Mes. Lisesi/ Müdür
İSTANBULBahattin AYTAŞSağcılar Evren İ.Ö.O/Müdür YardımcısıBağcılar Mahmutbey İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULAdnan ÇAŞKURLUGüngören Ergün Öner-Mehmet Öner And.Lisesi/Müdür YardımcısıGüngören Ergün Öner-Mehmet Öner And.Lisesi/Müdür
İSTANBULFaruk UMAÇBayrampaşa Nail Reşit İ.Ö.O/ÖğretmenBaşakşehir Halk Eğitim Merkezi/ Müdür 
İSTANBULMustafa YILMAZBayrampaşa İnönü EML/Vekil Müdür YardımcısıBağcılar EML/Müdür
İSTANBULİsmail CANŞehremini Anadolu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıŞehremini Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULZeki Baki UZUNEyüp Ortakçılar Lisesi/Müdür BaşyardımcısıFatih Semiha Ayverdi And. Lisesi/Müdür
İSTANBULAbdülaziz YENİYOLFatih Vedide Baha Pars İ.Ö.O/Müdür YardımcısıFatih Pertevniyal Lisesi/Müdür 
İSTANBULYılmaz ARSLANGüngören Gençosman İMKB Tic. Mes.Lisesi/Müdür YardımcısıBakırköy Yeşilköy And.Lisesi/Müdür
İSTANBULHasan YALÇIN YAYLABayrampaşa İ.Ö.O/Müdür BaşyardımcısıBayrampaşa İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULSelami YALÇINÜmraniye Mebruke-Salih Koçak İ.Ö.O/Müdür YardımcısıÜmraniye Erkut Soyak İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULSinan TABANKadıköy Anadolu Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıKadıköy Kenan Evren Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULErcan YARENBakırköy Aanadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür YardımcısıBakırköy Aanadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULMustafa CİNGÖZMaltepe Nazmi Duhani İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMünevver Şefik Fergay İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULLokman YILMAZKadıköy Akşam Sanat Okulu/Müdür YardımcısıBostancı Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULRamazan AŞÇIKüçükçekmece Kadriye Moroğlu Lisesi/Müdür YardımcısıKüçükçekmece Prof.Dr. Sebahattin Zaim Lisesi/Müdür
İSTANBULAhmet YÖNEMBağcılar Ragıp Akın İ.Ö.O/Müdür BaşyardımcısıBakırköy Ataköy Lisesi/Müdür
İSTANBULNecmettin COŞKUNKağıthane Anadolu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıKağıthane Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULNecati TEKBAŞKüçükçekmece Dr. İffet Onur İ.Ö.O/Müdür YardımcısıKüçükçekmece TOKİ Ertuğrul Gazi İ.Ö.o/Müdür
İSTANBULAdil DAYIOĞLUGaziosmanpaşa Küçükköy Kız Teknik ve Anadolu Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıGaziosmanpaşa Behçet Cambaz Lisesi/Müdür
İSTANBULKenan İLHANBeylikdüzü Bizimkent İ.Ö.O/Müdür YardımcısıBüyükçekmece Kumburgaz Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür
İSTANBULAbdurrahman TOPUZBağcılar Barbaros Lisesi/ÖğretmenBahçelievler 1. Akşam Sanat Okulu/Müdür Yardımcısı 
İSTANBULÜnal Cengiz KAPISIZAdalar Halk Eğitim Merkezi /Müdür YardımcısıAdalar Halk Eğitim Merkezi /Müdür
İSTANBULHanifi ERÇETİNBakarköy Halk Eğitim Merkezi/Müdür YardımcısıGüngören Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULMesut İLHANŞişli İstanbul Sanayi Odası Vakfı Teknik ve End. Lisesi/Müdür YardımcısıŞişli İstanbul Sanayi Odası Vakfı Teknik ve End. Lisesi/Müdür
İSTANBULSerkan GÜRBağcılar Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıBeşiktaş İsov-Dinçkök Teknik ve End. Mes.Lisesi/Müdür
İSTANBULAydın BİNGÖLBağcılar Malazgirt İ.Ö.O/Müdür YardımcısıŞişli Öğretmen Evi ve Akşam Sanat Okulu /Müdür
İSTANBULFatih TÜRKÖZEsenler Atışalanıİ.Ö.O/Müdür YardımcısıEsenler Atışalanıİ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMustafa OTHANTekirdağ Marmara Ereğlisi ÇPL/MüdürŞişli Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
İSTANBULNazım YURDAGÜL Kadıköy Sener Birsöz İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMehmet YAVUZCAN Çemberlitaş And. Lisesi/Müdür
İSTANBULÖnder ARPACI Ataşehir TEB İ.Ö.O/Müdür 
İSTANBULYaşar DEMİRCAN İhsan Kurşunoğlu And. Lisesi/Müdür
İSTANBULZeki YILDIRIM Prof. Faik somer And. Lisesi/Müdür
İSTANBULLatife ÇİMEN  Zeynep Kamil Sağ. Meslek Lisesi/Müdür
İSTANBULEyyüp GÜZEL Halkalı Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMuhammet YIL SOLAK Henza Akın Çolakoğlu Lisesi/Müdür
İSTANBULİhsan GÜMÜŞ Hayrullah Kefoğlu And. Lisesi/Müdür
İSTANBULSelminaz ADIGÜZEL Cumhuriyet And. Kız Meslek Lisesi/Müdür
İSTANBULDiğdem FERMAN İkbaliye İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı
İSTANBULFahri ALTAY ş. Öğr. Hasan Akan İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULSüleyman GÖKÇİMEN Deniz İş İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMehmet ÇEBİ Vali Muammer Güler And. Öğr. Lisesi//Müdür
İSTANBULOrhan AYDIN Dedekorkut İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULYücel ZENGİN Sancaktepe İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULSinan ÇAKIR M.Kemal And. Öğr.Lisesi/Müdür
İSTANBULCengiz İÇYER Sosyal Meskenler İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULAbdi ERDOĞAN Prof Dr. Mümtaz Soysal Sos.Bil. Lissesi/Müdür
İSTANBULMuhammet ATİLLA F.Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULAbdurrahman MEMİŞ Kandilli Kız And. Lisesi/Müdür
İSTANBULBekir ERGÜN Bahçelievler İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULCavit ERYAKTI Ayşe Çarmıklı İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULDinçer YELOĞLU Kandilli İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULTülay EKER Behiye Selim Pars İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULCemil SARICI Ataşehir Esatpaşa İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULİsmet ÇELİK Ataşehir K. Sultan Süleyman İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULGülsen Figen FİDAN Avcılar Mehmet Baydar Lisesi/Müdür
İSTANBULMuharrem DİNLEYİCİ  Bağcılar Dr. Kemal Naci Ekşi And.Lisesi /Müdür
İSTANBULMuhsin METİN Bağcılar Yavuz Sultan Selim Lisesi/Müdür
İSTANBULYalçın YILDIRIM Bağcılar M.Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULHamit BALKANOĞLU Bakırköy Hasan Polatkan Lisesi/Müdür
İSTANBULİsmet YILMAZ Bakırköy Yeşilköy İ.Ö.O ve İş Okulu/Müdür
İSTANBULHuh GENÇER Çekmeköy Mehmetçik Lisesi/Müdür
İSTANBULSami CAN Eyüp Serdar AKSUN İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMehmet BAĞCI Eyüp Alibeyköy Lisesi/Müdür
İSTANBULCemil KIZILKAYA Eyüp 75. Yıl Yeşilpınar İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULHalit AKÇAY Fatih Mehmet Rasim Lisesi/Müdür
İSTANBULEşref GÜRSÜL Fatih K. Mustafa Paşa İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULYüksel AKDERE Gaziosmanpaşa Alparslan İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULVahit ÇOBAN Gaziosmanpaşa Ş. Öğretmen Mustafa Gümüş İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMustafa ÇEKİÇ Gaziosmanpaşa Hüseyin Keçici Otistik Ç.E.M/Müdür
İSTANBULAdil DAYIOĞLU Gaziosmanpaşa  Plevne Lisesi/Müdür
İSTANBULVedat YOLDAŞ Güngören Rehberlik Araş. Merkezi/Müdür
İSTANBULSuna OLGUN Güngören Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULİlyas ÖDEMİŞLİ  Küçükçekmece M. Eravutmuşİ.Ö.O/Müdür
İSTANBULHamdi ÇAKIR Küçükçekmece Marmara Lisesi/Müdür
İSTANBULTayfun AKSU Küçükçekmece Gazi Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULMetin NARİ Küçükçekmece M.Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULRaif GÖKDAĞ Küçükçekmece Z. Mustafa Dalgıç T.M.L./Müdür
İSTANBULAkif BAŞAK Kadıköy İstanbul Atatürk Fen Lisesi/Müdür
İSTANBULMitat TEKÇAM Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULTimur ALTINAY Pendik Türk Telekom E.M.LMüdür
İSTANBULAhmet BERBER Sarıyer Yeniköy İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMustafa MAMUR sultangazi Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULAdem DEMİRTAŞ Zübeyde Hanım İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULRamazan BERK Üsküdar Rehberlik Araştırma MerkeziMüdür
İSTANBULBülent ÇİFTKAYA Üsküdar Paşakapısı Meslek Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULYunus ÖZBEK Zeytinburnu Haluk Ündeğer Lisesi/Müdür
İSTANBULAbdullah TAŞPINAR  Ataşehir Zübeyde Hanım Öğretmen Evi ve ASO/Müdür
İSTANBULAbdülhalik BAŞ  Ataşehir İçerenköy Hasan Leyli İ.Ö.O/Müdür
İSTANBUL Abdurrahman AY Ataşehir Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULTufan KAMBUR Bahçelievler Erguvan İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMekke KOCAMAN Bahçelievler Abidin Pak Öğretmen Evi ve ASO/Müdür
İSTANBULKutlu Tekin BAŞ Bakırköy Sabri Çalışkan Lisesi/Müdür
İSTANBULAhmet ELMAS  Bakırköy Hamdi Akverdi İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULTemel GÜLENÇ  Bakırköy Halil Vedat Fıratlı İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULKemal SOYTÜRK  Bakırköy Adalet Meslek Lisesi/Müdür
İSTANBULAdem DÜZGÜN  Bakırköy Folarya Tefvik Ercan Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULHülya ERK  Başakşehir Abdi İbrahim İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULVeysel KÜÇÜKMÜZEVİR  Bayrampaşa Ahmet Haşim İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULAsım SULTANOĞLU Bayrampaşa Soyak ve Soy İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULHasip TURHAN Bayrampaşa Uluğbey İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULSuat MAMUR Bayrampaşa Oğuzhan İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULAyhan ŞAHİN  Bayrampaşa Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULSuzan ERDAL  Bayrampaşa Nuri Örs İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULTarık ER Beşiktaş Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULAydın ÇELİKTAŞ Beşiktaş Etiler Anadolu Otel TML/Müdür
İSTANBULSalih KIDIL  Beşiktaş Etiler Lisesi/Müdür
İSTANBULAdil YILMAZ Beykoz Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULMehmet Bakır SARIMURAT BeykozŞ.Adil Doğan İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULFaruk KÜÇÜKÖDÜK Beylikdüzü Sakıp Sabancı Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULMuhlis ARĞA Beylikdüzü Fatama Şensoy Lİ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMahmut YELEK Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULZeki AĞRALI Çekmeköy Taşdelen İMKB EML/Müdür
İSTANBULMenderes ÜSTÜN Esenyurt Zübeyde Hanım İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULVahap FIRAT Esenyurt Atatürk İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMusa Kazım BÖLÜKBAŞI Eyüp Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULSadık BADILLI Fatih Fındıkzade İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULYüksel KÖSE Fatih Hırkai Şerif İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULAhmet Semih TABBİKHA Fatih Davutpaşa Lisesi/Müdür
İSTANBULOrhan TÜMSAVAŞ Fatih Hekimoğlu Ali Paşa İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULŞevki KÖSE Gaziosmanpaşa Behçet Cambaz Lisesi/Müdür
İSTANBULKürşat ARZUOĞLU Güngören Yahyaçavuş İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULBekir MERAL Küçükçekmece Gazi Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULŞükran EVİRGEN Küçükçekmece Belediye Anaokulu/Müdür
İSTANBULGünay AKBAŞ küçükçekmece Atakent IMKB Tek. ve EML/Müdür
İSTANBULNeriman EKİNCİ Kağıthane IMKB Kız Meslek Lisesi/Müdür
İSTANBULErdoğan DEMİRYÜREK Maltepe Emine İbrahim Pekin İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULNurdane Mine GÜVEN Maltepe Mediha Ergezer KML/Müdür
İSTANBULYaşar ÇAĞLAR Kartal M.Hilmi Altay İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULErsoy AKDAĞ Pendik Fuat Köprülü İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULOktay AKDEMİR Pendik Şeyhli İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULElif AKPINAR Sancaktepe Tolga Çınar Kız Meslek Lisesi/Müdür
İSTANBULAli YALÇIN Sancaktepe Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULFaruk UYSAL Sancaktepe Veysel Karani İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULMualla VARLIOĞLU Silivri Selimpaşa IMKB Otel TML/Müdür
İSTANBULDursun AKDAĞ Şişli Ayazağa Lisesi/Müdür
İSTANBULZakine TAŞ Şişli Mehmet Pisak Lisesi/Müdür
İSTANBULMehmet TUNCEL Tuzla Halil Türkkan Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULİsak DAĞCI Tuzla Mehmet Tekinalp Lisesi/Müdür
İSTANBULOktay ARIK  Ümraniye Bilge Soyak İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULYılmaz SOLAK Üsküdar Henza Akın Çolakoğlu Lisesi/Müdür
İSTANBULMehmet KARACA Zeytinburnu Zühtü kurtulmuş Lisesi/Müdür
İSTANBULİ.Neşet Yasef BAKIRCI Beylikdüzü Pınarkule İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULİbrahim ALTUNDAL Ataşehir Şht. Öğretmen Hasan Akan İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULKenan KARACA Fatih Hekimoğlu Ali Paşa İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULSahre GÖKSAL Avcılar Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULSeyfettin DOĞAN Halk Eğitim Merkezi Akşam Sanat Okulu/Müdür
İSTANBULErol ERMİŞ Kadıköy Mustafa Saffet Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULİbrahim ATİK Başakşehir İstanbul Büyükşehir Akşemsettin İ.Ö.O/Müdür
İSTANBULN.Somay APAYDIN Küçükçekmece Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İSTANBULN.Güzin ÇARÇAK Esenyurt Nakipoğlu Cumhuriyet Anadolu Lisesi/Müdür
İSTANBULÖzlem AKATLI Beylikdüzü 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi/Müdür
İSTANBULRamazan YILMAZ Güngören Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULSultan AKTAŞ Sultanbeyli Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
İSTANBULMustafa AĞIRBAŞ Gaziosmanpaşa Küçükköy İmam Hatip Lisesi/Müdür
BARTINAlptekin YILMAZKumluca ÇPL /Müdür YardımcısıFen Lisesi/Müdür 
BARTINÖzcan ÇELİKGeriş B.S.İ.Ö.OBilim Sanat Merkezi /Müdür Yardımcısı
AĞRIAhmet YÜRÜKİMKB Gazi İ.Ö.O/ÖğretmenAğrı Merkez Öğretmen Evi/Müdür
ORDUSüleyman AKSUOrdu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıOrdu Lisesi /Müdürü
ORDUMuzaffer KESİKBaşöğretmen Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıBaşöğretmen Anadolu Lisesi/Müdür
AKSARAYAhmet ANAZKamber Demir Lisesi/Müdür YardımcısıŞehit Ali Er Anadolu Lisesi/Müdür
AKSARAYAbdülkadir SÜMBÜLHelvadere Kasabası Lisesi/MüdürAksaray Fen Lisesi/Müdür
AKSARAYMahmut ARSLANCumhuriyet İ.Ö.O/ÖğretmenHizmet İçi Eğitim/Müdür Başyardımcısı
K.MARAŞTuncer OKUMUŞK.Maraş End. Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıK.Maraş End. Meslek Lisesi/Müdür
K.MARAŞSadık AKPINAR 23 Nisan İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Eğitim Uygulama İ.Ö.O ve İş Merkezi/Müdür
K.MARAŞHacı DATLICumhuriyet Lisesi/ÖğretmenK.Maraş Öğretmen Evi /Müdür 
KARAMANZeki TUMANKaraman Lisesi/Müdür BaşyardımcısıKaraman Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
KARAMANErtan ARICIRehberlik Araştarıma MerkeziRehberlik Araştarıma Merkezi/Müdür
KARAMANRamazan YALÇINDAĞFatih Eğitim Çalışanları İ.Ö.O/Fatih Eğitim Çalışanları İ.Ö.O/Müdür
KIRŞEHİRAbdullah ARIKANYozgat Anadolu Otelcilik ve Turizm Mes.Lisesi/Müdür Başyardımcısı Durdu Muzaffer Marşap Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi/Müdür
KIRŞEHİREkrem YILDIZKırşehir Lisesi/Öğretmen Anadolu Sıddık Demir Anadolu Lisesi/Müdür
KIRŞEHİRTuran ALTINOKMucur METEM/Müdür Yardımcısı Mucur METEM/Müdür
KIRŞEHİRNecip Fazıl BARUTÇUKaman Anadolu Teknik ve End. Meslek Lisesi/ÖğretmenKırşehir  Anadolu Teknik ve End. Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı
KIRŞEHİRAttila KAYASıddık Demir Anadolu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıHacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi/Müdür
KONYAFehmi CEYLANKaratay Mahmut Şevket Paşa İ.Ö.O/MüdürKaratay Lisesi/Müdür
KONYASeher KARAKURTKaratay Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi/ Müdür YardımcısıKaratay Zübeyde Hanım Anadolu Kız Meslek Lisesi/ Müdür
KONYAAvni ERDEMİRMerkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür BaşyardımcısıKaratay Merkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
KONYANaci KARTALMerkez Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür YardımcısıKaratay  Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısı
KONYAHalil İbrahim ÇELİKSelçuklu Adnan hadiye Sürmegöz İ.Ö.O/Müdür YardımcısıSosyal Bilimler Lisesi/Müdür
KONYASeyit Ali BÜYÜKKaratay Mahmut Şevket Paşa İ.Ö.O/Müdür YardımcısıSelçuklu Anadolu Lisesi/Müdür
KONYAAli ACIRSeydişehir E.M.L/ Müdür YardımcısıFatih Anadolu Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
KONYAMehmet Emin BOTSALIKonya Karatay End. Meslek Lisesi/Kurucu MüdürKonya Meram End. Meslek Lisesi/Müdür
KONYAGazi ÖZDEMİRKonya MERAM Anadolu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıKonya MERAM Anadolu Lisesi/Müdür
KONYAZeynettin DÜZENLİKonya Seydişehir End. Mes.Lisesi/Müdür YardımcısıKonya Karatay İMKB End. Mes.Lisesi/Müdür
KONYAMehmet TUTALKonya Seydişehir Lisesi/Müdür YardımcısıKonya Seydişehir Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
KONYAMustafa Reşit CANDANIsparta ŞarkikaraağaçEnd. Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıKonya Çumra End. Meslek Lisesi/Müdür
KONYASüleyman Cumhur BAŞARANMeram Vali Necati Çetinkaya İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMeram Zeki Özdemir Lisesi/Müdür
KONYAAbdulllah ATICIGİLMeram Mehmet Beğen İ.Ö.O/ÖğretmenKaratay Aynur Kasabalı İ.Ö.O/Müdür
KONYAYakup DEDEÇumra Hürriyet İ.Ö.O/ÖğretmenÇumra Halk Eğitim Merkezi/Müdür
KONYAİradet GENÇKonya Ereğli Lisesi/Müdür YardımcısıEreğli Fen Lisesi/Müdür
KONYAAli ÖZEREreğli Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür YardımcısıEreğli Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
KONYAMehmet ALBAYRAKKonya Çumra Tarım Meslek Lisesi/Müdür BaşyardımcısıKonya Çumra Tarım Meslek Lisesi/Müdür
KONYANazif KARLIERKaratay 19 Mayıs İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMerkez Öğretmen Evi /Müdür
KONYAOsman ÖZSelçuklu Hazım Uluşahin/Müdür YardımcısıKaratay Tarım Meslek Lisesi/Müdür
KONYAMustafa BAKARSelçuklu İşitme Engelliler İ.Ö.OSelçuklu İşitme Engelliler İ.Ö.O/Müdür
KONYASüleyman ÇAGMANSelçuklu Görme Engelliler/Müdür BaşyardımcısıSelçuklu Görme Engelliler/Müdür
KONYAİsa ARI Karatay Mehmet Hanifi Yapıcı Anadolu Lisesi/Müdür
KONYAHasan Hüseyin SÜRÜCÜSelçuklu Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi/Müdür BaşyardımcısıSelçuklu Adil Karaağaç Anadolu Teknik Lisesi//Müdür
KONYAİsmail Hacı HASANOĞLUCihanbeyli Yenice Oba Lisesi/MüdürCihanbeyli Anadolu Lisesi/Müdür
KONYAMahmut SARIMerkez Atatürk İ.Ö.O/ÖğretmenCihanbeyli Öğretmen Evi /Müdür
KONYAŞakir KAPCIDoğanhisar Yenice İ.Ö.ODoğanhisar Halk Eğitim  /Müdür Yardımcısı
ÇANAKKALEMustafa KOROZBiga Anadolu Lisesi/Müdür VekiliBiga Anadolu Lisesi/Müdür 
İZMİRPervin TÖRE
İzmir Namık Kemal Lisesi/Müdür Yardımcısı
İzmir  Kız  Lisesi/ Müdür
İZMİRHasan Basri KARAOĞLUBuca Gazi İ.Ö.O Müdür İzmir Atatürk Lisesi
Müdür
İZMİRFehmi YILMAZ
Hoca Ahmet Yesesvi Lisesi/Müdür Yardımcısı
Buca Fatma Saygın Anadolu Lisesi /Müdür
İZMİRAydın USMANKarabağlar Eşref Paşa Lisesi/ÖğretmenBuca 85. Yıl Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRŞerafettin BAYRAMBornova Mazhar Zorlu End.Mes.Lisesi/MüdürBuca End. Mes.Lisesi/Müdür
İZMİRErdal TOPUZBuca Şirinyer Lisesi/Buca Şirinyer Lisesi/Müdür
İZMİRErdal BAYHANKonak Ülkü İ.Ö.O/Müdür YardımcısıKonak Salih İşgören İ.Ö.O/Müdür
İZMİRSelime ÖZKANBornova Atatürk Kız Mes.Lisesi/ÖğretmenKonak Salih İşgören Kampus Kız Mes.Lisesi/Müdür
İZMİRSelamettin Demirhanİzmir Anadolu Lisesi/İzmir Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRMehmet DEĞİRMENCİBalçova Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıBalçova Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRKemal ÖZKANBornova Çimentaş Anadolu Lisesi/Bornova Çimentaş Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRİsmail ÇAMÇiğli Büyük Çiğli Lisesi/Müdür YardımcısıKonak Hasan Sağlam Öğretmen Evi/Müdür
İZMİRHacı Murat ÖZKILIÇBornova Mesleki Eğitim/Müdür YardımcısıKonak Salih İşgören Kampus End. Mes.Lisesi/Müdür
İZMİRAdnan ATAKANKonak Halk Eğitim/MüdürKarabağlar Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İZMİROktay ÜŞÜNMEZİzmir Motor Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısıİzmir Motor Meslek Lisesi/Müdür
İZMİRAbdullah Reha KARASUKonak Namık Kemal Anadolu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıKonak Namık Kemal Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRBeşir SÖNMEZOĞLUMersinli End. Mes.Lisesi/Müdür YardımcısıBornova Suphi Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRSerkan CEYHANKemalpaşa Mopak End.Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıMenemen Anadolu End. Mes.Lisesi/Müdür
İZMİRRamazan ACARİzmir Fen Lisesi/Müdür YardımcısıBuca Fen Lisesi/Müdür
İZMİRArif AYYILDIZİzmir İmam Hatip Lisesi/Müdür Başyardımcısıİzmir İmam Hatip Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRHalit ASLANBornova Seyit Şanlı Meslek Lisesi/MüdürBornova Gülsefa Kaptancıoğlu Lisesi/Müdür
İZMİRKurtuluş KIYATMAZKonak Hakimiyeti Milli İ.Ö.O/Müdür BaşyardımcısıKonak Güzel Yalı İ.Ö.O/Müdür
İZMİROlcay MALKAYASeferihisar/Asil Nadir ÇPL/ Müdür Yardımcısıİzmir Seferihisar Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRBedrettin SÖNMEZBayraklı Karşıyaka Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıBayrakıl Çetin Altan Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
İZMİRSinan YILMAZKarşıyaka/İzmir İş Eğitim Merkezi/Müdür YarıdmcısıNarlıdere Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRMehmet KAYMAKBuca Lisesi/Müdür YardımcısıKarabağlar Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRAbidin ÖZDEMİRÇiğili/IMKB Kız Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıÇiğili Milli Piyango Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİREkrem KARAKonak Çamdibi İ.Ö.O/Müdür YardımcısıKarabağlar Ağah Efendi İ.Ö.O/Müdür
İZMİRHüseyin DÖNMEZBornova Hilal Nec.Hüs. Ataberk İ.Ö.O/ÖğretmenBornova Güzelcan Kardeşler Lisesi/Müdür
İZMİRMehmet Akir BİLGİÖdemiş Birgi Kazımpaşa İ.Ö.O/MüdürÖdemiş Zafer İ.Ö.O/Müdür
İZMİROsman YAZICIÖdemiş Şehit Er Süleyman Özdemir İ.Ö.O/Müdür YardımcısıÖdemiş Anafartalar İ.Ö.O/Müdür
İZMİRSaadettin KIRAÇFoça Yeni Foça Recep Kerman Ticaret Lisesi/Müdür YarıdmcısıKarşıyaka Atakan Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRSalih YAZICIÇiğili Ahmet Saygun Lisesi/Müdür YardımcısıÇiğili Ahmet Saygun Lisesi/Müdür
İZMİRRemzi YAPRAKBornova Mesleki Eğitim Merkezi/Müdür YardımcısıKonak Nevval Salih İşgören Denizcilik Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRAbdullah AYCANÇiğili Naime Tömek Ticaret Lisesi/Müdür YardımcısıÇiğili Naime Tömek Ticaret Lisesi/Müdür
İZMİRMusa Fatih BAŞARBornova Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıKarşıyaka Cihat Kara Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİREngin AYDEMİRKonak Nuri Öz İ.Ö.O/Müdür YardımcısıKarabağlar İnönü Lisesi/Müdür
İZMİRCahit SOYLUÇiğili Akış Öğütçü İ.Ö.O/Müdür YardımcısıÇiğili Gülen Kora İ.Ö.O/Müdür
İZMİRKasım URHANBornova Yakaköy  İ.Ö.O/MüdürBornova Ali Suavi İ.Ö.O/Müdür
İZMİRMehmet PEKDOĞANÖdemiş Yahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/müdür YardımcısıÖdemiş Kaymakçı THK İ.Ö.O/Müdür
İZMİRMustafa TÜREKiraz Örencik Zeybekler İ.Ö.O/Müdür YardımcısıKiraz YİBO/Müdür
İZMİRNasuh GÖKDEMİRAliağa Şht. Çavuş Bülent Kula İ.Ö.O/Müdür YardımcısıAliağa Namık Kemal İ.Ö.O/Müdür
İZMİRŞemsettin SEMİZBornova Kavaklıdere Salih Hüseyin Özyavuz İ.Ö.O/müdür YardımcısıBornova Çamkıran İ.Ö.O/Müdür
İZMİRRamazan KARABULUTKonak Kestelli Şerife Ecz. Başı İ.Ö.O/Karabağlar Rıza Özmenoğlu İ.Ö.O/Müdür
İZMİRKudret RADALIKemalpaşa Kız Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıKemalpaşa Pakmaya Ülkü Hızal Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRMehmet ÇALIŞKANKarabağlar Yeşilyurt IMKB TML ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi/MüdürKarabağlar Cumhuriyet Mes.And. Lisesi/Müdür
İZMİRİsmail GÜLMenderes Alpaslan İ.Ö.O/Gaziemir Gazikent İ.Ö.O/Müdür
İZMİRŞerafettin YILDIZAliağa Alp Oğuz Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıAliağa Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı
İZMİRMahmut Nuri ERDOĞANÖdemiş İnönü İ.Ö.O/müdür YardımcısıÖdemiş Bademli Şükrü Saraçoğlu İ.Ö.O /Müdür
İZMİRTürkay ÇİÇİMAliağa Fatih İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Aliağa Fatih İ.Ö.O/Müdür
İZMİRNildan ALÇİMENTorbalı Anadolu Meslek Lisesi/Müdür Yarıdmcısı Tonbalı Anadolu Meslek Lisesi/Müdür
İZMİRErcan FİDANMenderes Anadolu Lisesi/MüdürBuca Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRMustafa KAŞKABalçova Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yarıdmcısı Urla Cengiz Aytolon İ.Ö.O/Müdür
İZMİRYüksel GÖKBergama Ulubatlı Hasan İ.Ö.O/Öğretmen Bergama Ulubatlı Hasan İ.Ö.O/Müdür
İZMİRMustafa ÖZERCANKarabağlar/ Yeşilyurt İMKB Tkl.ve And.Tic. Meslek Lisesi/Öğretmen Karabağlar Yeşilyurt IMKB Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİREmre GÜNDOĞDUKarabağlar/cumhuriyet Lisesi/müdür Yardımıcısı Konak Eşrafpaşa Lisesi/Müdür
İZMİRErkan ERDİKNarlıdere/ Sıdıka Akdemir Bilim Sanat Merkezi Narlıdere Sıdıka Akdemir Bilim Sanat Merkezi /Müdür
İZMİRHakan KAYAUrla /Hakan Çeken Anadolu Lisesi Urla Hakan Çeken Anadolu Lisesi/Müdür
İZMİRHüseyin AKPINARMenderes Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Menderes Halk Eğitim Merkezi/Müdür
İZMİRRamazan ÇELİKKarşıyaka Erol Çakır Lisesi/Müdür Başyarıdmcısı Karşıyaka Erol Çakır Lisesi/Müdür
İZMİRHüseyin ÇAKALSelçuk Lisesi/Müdür Yardımcısı Selçuk Lisesi/Müdür
İZMİRSuat ÖZARPACIGüzelbahçe Halk Eğitim Merkezi/Müdür YardımcısıSeferihisar Halk Eğitim Merkezi./Müdür
İZMİRMusa GÜRBÜZSeferihisar/YİBO/Müdür Yardımcısı Seferihisar Necat Heşkan İ.Ö.O/Müdür
İZMİRCengiz TEĞİŞKonak/Ahmet Şefika Kilimci Eğitim Uygulama Merkezi/Öğretmen Konak İş Okulu /Müdür
İZMİRHasan Can ÖZBEKBalçova Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı Konak Anadolu Kız Lisesi/Müdür Başyardımcısı
İZMİRAbdullah YURTGaziemir/Anafartalar İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Karabağlar Şerif Remzi İ.Ö.O/Müdür
İZMİRMelih AĞZIBÜYÜKBalçova Anadolu Ticaret Lisesi/Müdür Konak  Nevval Salih İşgören Eğitim Kampus And.Turizm Otelcilik Lisesi/Müdür
İZMİRMükerrem DOĞRUÖZÇiğili Nuriye Abdulkerim Toraman İ.Ö.O/Müdür YarıdmcısıÇiğili Neçip Fazıl Kısakürek Lisesi/Müdür
İZMİRHamit DURSUNKemalpaşa MOPAK End.Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıKonak/Nevval Salih  Eğitim Kampüsü Anadolu Turizm Ticaret Lisesi/Müdür
İZMİROsman YAĞMURKarşıyaka/ Havva Özisbakan Lisesi/Müdür YarıdmcısıKarşıyaka /Emlakbank Süleyman Demirel Lisesi/Müdür
İZMİRAbdullah AKSOYKarabağlar Peker Mah.İ.Ö.OKonak Hacı Şakir Eczacıbaşı İ.Ö.O/Müdür
MALATYAAziz ÖZMANBolu Gerede End. Meslek Lisesi/MüdürSeyit Kemal Özalper End. Meslek Lisesi/Müdür
MALATYANihat DURAK Malatya Beydağı Anadolu Lisesi/Müdür
MALATYAErol CANPOLAT Malatya Fen Lisesi/Müdür
MALATYAAziz ÖZDUMAN Malatya Ş.K.Ö. Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
MALATYAKadir TOPER Malatya Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür
MALATYAErkan KULOĞLU Doğan Şehir Çok Programlı Lisesi/Müdür
MALATYAOrhan ÖZALP Malatya Elif Şireli İ.Ö.O/Müdür
MALATYAHüseyin KAYA Malatya Öğretmenler İ.Ö.O/Müdür
MALATYAMehmet KARADENİZ Yeşilyurt Öğretmen Evi/Müdür
MALATYAİsmail TUĞTEKİN Battalgazi Anadolu Lisesi/Müdür
MALATYASıdkı AYDIN Battalgazi Lisesi/Müdür
MALATYAİhsan İZCİLER Malatya Petrol Ofisi  İ.Ö.O/Müdür
MALATYAKerem YILDIRIM Malatya Şeker İ.Ö.O/Müdür
MALATYAAbdurrahman BİRHAN Malatya Akşemsettin İşitme Engelliler İ.Ö.O /Müdür
MALATYAİlhan HAYTA Malatya Ali Nahit Bozatlı İ.Ö.O/Müdür
MALATYARamazan YILDIZ Darende Mustafa İclal Başer Anadolu Lisesi/Müdür
MALATYAAhmet YILDIZ Malatya Türk Telekom İ.Ö.O/Müdür
MALATYAİbrahim KAYADUMAN Malatya Eşref Bitlis Lisesi/Müdür
MALATYAAziz NACAR Malatya TOKİ İ.Ö.O/Müdür
MALATYAMehmet İLKİM Malatya TOKİ Kayısı Kent Lisesi/Müdür
MALATYAVeysel GÜLER Malatya Elemendik
19 Mayıs Fatih   İ.Ö.O/Müdür
MALATYAIşın POLAT  Malatya Anadolu Kız Meslek ve Kız Meslek Lisesi/Müdür
HATAYMehmet TOKSOYDörtyol Süleyman Demirel Anadolu Lisesi/ÖğretmenDörtyol Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
OSMANİYEHasan UÇAROsmaniye Sağlık Meslek Lisesi/ÖğretmenOsmaniye Sağlık Meslek Lisesi/Müdür
ERZİNCANSerpil ARDOĞAN ERZİNErzincan Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıErzincan Atatürk Sağlık Meslek Lisesi/Müdür
TOKATCemil ÇAĞLARTurizm Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı  Merkez Ticaret Meslek Lisesi/Müdür
TOKATMustafa ERARSLANMerkez Ülkü İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMerkez Ülkü İ.Ö.O/Müdür
TOKATAdnan ÖZBEKLERMerkez Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıMerkez Anadolu Lisesi/Müdür
TOKATFahri DELENMerkez İmam Hatip Lisesi/ÖğretmenMerkez İmam Hatip Lisesi/Müdür
YOZGATİzzet ÜNLÜSorgun Ticaret Meslek Lisesi/ÖğretmenSorgun Türk Telekom Lisesi/Müdür
YOZGAT Selim COŞGUNSorgun Kız Meslek Lisesi/MüdürSorgun Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
YOZGATMurat KILIÇSorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıSorgun Kız Meslek Lisesi/Müdür
YOZGATŞerafettin AKYÜZMerkez Atatürk Lisesi/Müdür YardımcısıMerkez Sürmeli Lisesi/Müdür
YOZGATÜnal AYDIN Merkez İmam Hatip Lisesi/Müdür
YOZGATSelim YOZGATMerkez Bahçeşehir İ.Ö.O/MüdürMerkez Fen lisesi/Müdür
YOZGATAdil ARSLANMerkez Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıMerkez Anadolu Lisesi/Müdür
YOZGATFatih BAŞKALMerkez Ticaret Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıMerkez Öğretmen Evi/Müdür
YOZGATYusuf SARAÇMerkez Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür YardımcısıMerkez Fatih Sultan Mehmet İ.Ö.O/Müdür
YOZGATMehmet DİNÇ MerkezTOKİ İ.Ö.O/Müdür
YOZGATKenan ŞEREFLİMerkez Fatma Temel Turhan Bilim Sanat Merkezi/Müdür YardımcısıMerkez Fatma Temel Turhan Bilim Sanat Merkezi/Müdür
YOZGATŞuayip TUNCAL Akdağmadeni Kız Meslek Lisesi/Müdür
YOZGATKemal KARAER Akdağmadeni İmam Hatip Lisesi/Müdür
YOZGATHarun ÇINAR Akdağmadeni Anadolu Lisesi/Müdür
YOZGATMümin ÇAKIR Çekerek Atatürk İ.Ö.O/Müdür
YOZGATNecip AYDIN Çekerek Anadolu Lisesi/Müdür
AFYONKARAHİSARMükremin İÇLİEmir Murat Özdilek Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Emir Murat Özdilek Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi/Müdür
AYDINSelami AVCIDr. Fevzi Mürüvvet İ.Ö.O/Öğretmen 7 Eylül İ.Ö.O/Müdür
AYDINAhmet YÜNÜKYahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/Müdür BaşyardımcısıYahya Kemal Beyatlı İ.Ö.O/Müdür
AYDINSalih DURSUNMimar Sinan Teknik ve Anadolu Teknik Lisesi/ÖğretmenAnadolu Teknik ve EML/Müdür
AYDINMuzaffer ÇEVENSosyal Bilimler Lisesi/ÖğretmenSosyalBilimler Lisesi/Müdür
AYDINİbrahim GELMİŞİmam Hatip Lisesi/ÖğretmenEmel Mustafa Uşaklı Anadolu Lisesi/Müdür
AYDINSelim UYSALAlamut Köyü İ.Ö.O/Öğretmen Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
AYDINVeysel GÖKÇEBuharkent Halk Eğitim Merkezi/MüdürNazilli Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
AYDINErsan ÖZDEMİRGermencik Lisesi/ÖğretmenGermencik Lisesi/Müdür
AYDINVolkan ŞENARSLANSöke Anadolu Lisesi/Öğretmen Söke Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
BALIKESİR Mustafa KILIÇ Merkez Anadolu Kız Meslek ve Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
BALIKESİRAdviye Çiğdem BOYAR Merkez Karesi Kız Meslek Lisesi/Müdür
BALIKESİRZerrin ERAYDIN Bandırma Ayyıldız Anadolu Lisesi/Müdür
BALIKESİRMehmet KARATEPE Bandırma Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
BALIKESİRŞaban AKKOL IMKB EML/Müdür Yardımıcıs Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi/Müdür
BALIKESİRRamazan KONAKBAYKız Meslek Lisesi/Öğretmen Muharrem Hasbi Anadolu Lisesi/Müdür
BALIKESİRRıfat KARAGÜLKepsut ÇPL/Müdür Yardımcısı Albay T. Nuran Oğuz  Lisesi/Müdür
BALIKESİRJale DEDEOĞLUBandırma Kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Bandırma Kız Meslek  Lisesi/Müdür
ÇORUMAhmet Faruk İMAL İskilip Halk Eğitim Merkezi/Müdür
ÇORUMAbdullah ÖK İskilip Halk Eğitim Merkezi ?Müdür
ÇORUMTahir EŞKİLÇorum Ticaret lisesi/Müdür Yardımcısı Çorum Bilim Sanat Merkezi/Müdür
ÇORUMEmine YILDIRIMÇorum Kız Meslek Lisesi/Öğrekmen Çorum Kız Meslek Lisesi/Müdür
ZONGULDAKYaşar ŞEKERCİMerkez Aslan Zeki Demirci İ.Ö.O/Öğretmen Merkez Yayla İ.Ö.O/Müdür
ZONGULDAKZeki ERMİŞMerkez Cumhuriyet İ.Ö:O/Öğretmen Merkez Cumhuriyet İ.Ö:O/Müdür
ZONGULDAKSelim DERVİŞOĞLUMerkez Hasan Ali Yücel Lisesi/ Merkez Hasan Ali Yücel Lisesi/Müdür
ZONGULDAKFerhat ALKANÇPL Merkez Beycuma Beldesi ÇPL Merkez Beycuma Beldesi/Müdür
TEKİRDAĞFuat Asım ARVAZAnadolu Lisesi/Öğretmen Fen Lisesi/Müdür
KOCAELİOrhan DURANKörfez Fen Lisesi/Öğretmen Özcan Kan Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
KOCAELİMustafa ÖZDEN İzmit Mimar Sinan Lisesi/Müdür Yardımcısıİzmit Köseköy Pireli Anadolu Lİsesi/Müdür
KOCAELİRefik ÇİMENÇayırova Ticaret Meslek ve Anadolu Ticarit Lisesi/Müdür Başyardımcısı Gebze Darıca Ülküm Yalçın Anadolu Lisesi/Müdür
KOCAELİÜmit AŞKINDarıca Lafarge Aslan Çimento EML/Müdür Yardımcısı Gebze GOSB Tadım Jale Yücel Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
KOCAELİOsman TAŞKINÇolakoğlu Anadolu kız Meslek Lisesi/Müdür Yardımcısı Darıca Gökşen Mustafa Yücel Lisesi/Müdür
KOCAELİCelalattin AYARGebze Anadolu İmam Hatip lisesi/Müdür BaşyardımcısıGebze Anadolu Lisesi/Müdür
KOCAELİÖmer KOÇYİĞİTGebze Yunus Emre İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Gebze Mesude İşman İ.Ö.O/Müdür
KOCAELİYasemin URGANCI YAVUZGölcük AKV Anadolu Kız Teknik Lisesi/Müdür Yardımcısı Gölcük AKV Anadolu Kız Meslek Lisesi/Müdür
KOCAELİİbrahim YILDIRIMGebze Kargılı İ.Ö.O/Öğretmen Gebze Kargılı İ.Ö.O/Müdür
KOCAELİMustafa TOPELKöseköy Teknik Lisesi/Müdür Yardımcısı Aslanbey Fevziye Tezcan Teknik Lisesi/Müdür
KOCAELİÖzlem AYHANİstanbul Cağaloğlu Anadolu Moda Tasarım Lisesi Müdür Başyardımcısı Gebze Çolakoğlu Anadolu Kız Meslek Lisesi /Müdür
KOCAELİMürsel GÜNDOĞDUİzmit Atılım Lisesi/Müdür YardımcısıKocaeli Ali Fuat Başgil sosyal Bilimler Lisesi/Müdür
KOCAELİİbrahim ATABAŞGebze Ertuğrul Gazi İ.Ö.O/Müdür YardımcısıGebze Ertuğrul Gazi İ.Ö.O/Müdür
KÜTAHYAHasan BAŞYİĞİT Merkez Abdurrahman Paşa İ.Ö.O/Müdür
KÜTAHYAÖmer KARAKAYA Halk Eğitim Merkezi/Müdür
KÜTAHYADavut EZEN Fuat Paşa İ.Ö.O/Müdür
KÜTAHYAAli İhsan ERTAŞ Kılıçarslan Anadolu Lisesi/Müdür
KÜTAHYAMehmet ZORLU Fatih Anadolu Lisesi/Müdür
KÜTAHYAAli Osman ACAR Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
KÜTAHYAİdris IŞIKLI Fatih İ.Ö.O/Müdür
KÜTAHYAHüseyin YURTAtatürk İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Çinikent İ.Ö.O Zihinsal Eng. Okulu /Müdür
KÜTAHYAMehmet UĞUR YÜCEL Kütahya Lisesi/Müdür
KÜTAHYAİNANÇ Ali EFENDİOĞLUÖğretmen Evi /Müdür Yardımcısı Öğretmen Evi /Müdür
KÜTAHYAİzzet TARHAN Çıraklık Eğitim Merkezi/Müdür
KÜTAHYADursun GÜLSEREN Simav İmam Hatip Lisesi/Müdür BaşyardımcısıSimav nurullah Koyuncuoğlu Anadolu Lisesi/Müdür
KÜTAHYAArif PALAİmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı Simav Cumhuriyet Lisesi/Müdür
KÜTAHYAAhmet KIZILASLANSimav Endüstri Meslek Lisesi/Müdür Başyardımcısı Simav Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
KÜTAHYAKamil KOCAİmam Hatip lisesi/Öğretmen Tavşanlı Ticaret Lisesi/Müdür
KÜTAHYAMehmet ONUKİmam Hatip Lisesi/Öğretmen Tavşanlı Öğretmen Evi /Müdür
KÜTAHYAAli KILIÇCumhuriyet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı Tavşanlı Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
ADANAİbrahim ŞAHİN Sarıçam Selim Tekin Lisesi /Müdür
ADANAMustafa Naci ÖZKILINÇ Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Anadolu Meslek Lisesi /Müdür
ADANAMurat DUYSAK Türk Tekstil Vakfı Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi ve Anadolu Meslek Lisesi /Müdür Yardımcısı
ADANAZiya PEKMEZCİ Ceyhan Mesleki Eğitim Merkezi /Müdür
KİLİSMurat KÜÇÜKOĞLUAna. Mes. ve End. Mes. Lisesi/Müdür Başyardımcısı Ana. Mes. ve End. Mes. Lisesi/Müdür
KİLİSŞükrü BALKANFen Lisesi/Müdür BaşyardımcısıFen Lisesi/Müdür
KİLİSBekir ŞENAslanbey İ.Ö.O/ÖğretmenKilis Öğretmen Evi /Müdür
KİLİSHamit MARAŞLIOĞLUHalk Eğitim Merkezi /Müdür Yardımcısı Halk Eğitim Merkezi/Müdür
ISPARTAAhmet YILDIRIMÖğretmen Evi /Müdür Yardımcısı Öğretmen Evi/Müdür
ISPARTAZühdü ASLANIsparta Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıIsparta Anadolu Lisesi/Müdür
ISPARTAÖmer ÖZENAnadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür YardımcısıAnadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür
ISPARTAHasan Hüseyin ÖZKANKeçiborlu Anadolu Lisesi/ÖğretmenKeçiborlu Anadolu Lisesi/Müdür
ISPARTAErol BEKTAŞEğirdir Nafiz Yürekli And. Otelcilik Turizm Mes. Lisesi/ÖğretmenEğirdir Nafiz Yürekli And. Otelcilik Turizm Mes. Lisesi/Müdür
ISPARTAEyüp EMERIMKB And. Teknik Lisesi ve EML/ÖğretmenIsparta Anadolu GüzelSanatlar Lisesi/Müdür
ISPARTAİsa PARLAKSenirkent Anadolu Lisesi/Öğretmen Senirkent Anadolu Lisesi/Müdür
ISPARTAKemal AYDINAnadolu İmam Hatip Lisesi/ÖğretmenMustafa Gürkan Anadolu Lisesi/Müdür
ARTVİNİsmail ERMİŞBorçka İlçesi M. Akif Ersoy İ.Ö.O/Müdür YardımcısıArtvin Fen Lisesi/Müdür
ARTVİNMehmet ZAFER YAZICIKemalpaşa İ.Ö.O/Müdür YardımcısıHopa Atatürk Lisesi/Müdür
SAMSUNDinçer ATEŞMaraşal Fevzi Çakmak Lisesi/Öğretmenİbrahim Tanrıverdi Sosyal  Bilimler lisesi/Müdür
SAMSUNAhmet DAĞDEVİRENNamık Kemal Lisesi/Müdür YardımcısıCanik IMKB Anadolu Lisesi/Müdür
SAMSUNİbrahim TOKEL100.Yıl Lisesi/ÖğretmenAziz Atik Anadolu Lisesi/Müdür
SAMSUNZeynel ÖZDEMİRSamsun Anadolu Lisesi/Müdür BaşyardımcısıSamsun Anadolu Lisesi/Müdür
SAMSUNZekiye SEZERKız Teknik Olgunlaşma KML/Müdür YardımcısıSema Cengiz Büberci KML/Müdür
SAMSUNMuhammet USTAAsarcık YİBO/Müdür YardımcısıAsarcık YİBO/Müdür
SAMSUNErdoğan ÇAKIRSamsun lisesi/ÖğretmenYeşilkent Anadolu Lisesi/Müdür
SAMSUNNihal AVŞARSema Cengiz Büberci KML/ÖğretmenÇarşamba Kız Meslek Lisesi/Müdür
SAMSUNÖmer CERRAHOĞLUAsarcık Anadolu Lisesi/ÖğretmenAsarcık Anadolu Lisesi/Müdür
SAMSUNSeyfettin DURANBafra Atatürk İ.Ö.O/Müdür BaşyardımcsıBafra Gazi İ.Ö.O/Müdür
SAMSUNAbdullah AYRANCISamsun İmam Hatip Lisesi/Müdür YardımcısıSamsun İmam Hatip Lisesi/Müdür
SAMSUNZeki ÖZÇELİKSalıpazarı Bereket YİBO/Müdür YardımcısıSalıpazarı Bereket YİBO/Müdür
SAMSUNMiraç AĞANYakakent Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıYakakent Anadolu Lisesi/Müdür
SAMSUNİsmail KARAÇEŞMEAlaçam Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıAlaçam Anadolu Lisesi/Müdür
SAMSUNKazım YÜKSELAlaçam Cumhuriyet İ.Ö.O/ÖğretmenKavak Anadolu Lisesi/Müdür
SAKARYAKadir GEZERAdapazarı Anadolu İmam Hatip Lisesi/Müdür BaşyardımcısıAdapazar İmam Hatip Lisesi/Müdür
SAKARYAFaruk KIRALKemalpaşa İ.Yunus Emre ÇPL/Müdür YardımcısıGüneşler Lisesi/Müdür
SAKARYATamer ÇETİNTAŞSakarya Anadolu Teknik Lisesi ve EML./Müdür YardımcısıMilli Piyango Endüstri Meslek Lisesi/Müdür
SAKARYAERDOĞAN CEYHANErenler Yunus Emre ÇPL /Müdür BaşyardımcısıErenler Yunus Emre ÇPL /Müdür
SAKARYAAdem KELEŞSakarya Kız Meslek ve Anadolu Kız Meslek Lisesi/Müdür YardımcısıSerdivan Kız Meslek Lisesi/Müdür
SAKARYACemal ÜNLÜKemaliye İ.Ö.O/Müdür YardımcısıSerdivan Halk Eğitim Merkezi/Müdür
SAKARYASüleyman KAYASosyal Bilimler Lisesi/Müdür YardımcısıArifiye Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
SAKARYARamazan BAYRAKTARİsmet İnönü İ.Ö.O/ÖğretmenBekirpaşa Mehmet Gölhan İ.Ö.O/Müdür
SAKARYAAhmet ÖZKANBüyükgazi İ.Ö.O/Müdür YardımcısıBüyükgazi İ.Ö.O/Müdür
SAKARYAAli GEDİKErenler Yücel Ballık İ.Ö.O/Müdür YardımcısıDernekkırı Şehit Lokman Eker İ.Ö.O/Müdür
SAKARYASıtkı DİLMAÇAdapazar Bilim Sanat Merkezi Adapazar Bilim Sanat Merkezi /Müdür
SAKARYAHakan MATURHanlı İ.Ö.O/ÖğretmenHanlı İ.Ö.O/Müdür
DİYARBAKIRYunus MEMİŞYiğityolu İ.Ö.O/Müdür YardımcısıYiğityolu İ.Ö.O/Müdür
DİYARBAKIRM. Bilgin ÖZDEMİRToplu Konut İ.Ö.O/ÖğretmenHattat Hamit Aytaç İ.Ö.O/Müdür
DİYARBAKIRFaruk SABAZDiyarbakır İ.Ö.O/öğretmenS. Karakoç Anadolu Lisesi/Müdür Yardımcısı
DİYARBAKIRBilal ÖZÇİFÇİ Şair Nesimi İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı75. Yıl YİBO/Müdür
BİLECİKMahmut DEMİRBozüyük Mustafa Anadolu Lisesi/Müdür YardımcısıBozüyük Mustafa Şeker Anadolu Lisesi/Müdür
BİLECİKSabri ERDOĞDUBozüyük 100. Yıl İ.Ö.O/MüdürBozüyük Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
BİLECİKHanife ALTINBEKBozüyük Seramik Meslek Lisesi/ÖğretmenBozüyük Seramik Meslek Lisesi/Müdür
BİLECİKFatih BİLİCANBozüyük İmam Hatip Lisesi/Müdürİnagöl İmam Hatip Lisesi/Müdür
MUŞMehmet Şahin YAKUT Anadolu Öğretmen Lisesi/Müdür
MUŞKasım GÜR Anadolu Lisesi/Müdür
KIRKLARELİBilal YEŞENİmam Hatip Lisesi/Öğretmen Halk Eğitim Merkezi/Müdür
BİNGÖLYunus KAVAYamaç YİBO/Müdür YardımcısıBingöl Öğretmen Evi ve ASO/Müdür
ŞANLIURFAHülya AYDOĞDU Nazif BayraktarKız Meslek Lisesi/Müdür
ŞANLIURFANihat GÜRKAN Fen Lisesi/Müdür
ŞANLIURFAKenan KARAMAN Şanlıurfa İmam Hatip Lisesi/Müdür
ŞANLIURFAMehmet VURAL Eyüp Göncü Lisesi/Müdür
ŞANLIURFAMurat TÜYSÜZ Siverek Halk Eğitim /Müdür
573-ŞANLIURFANurettin ERGİN Siverek Cumhuriyet İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı



USULSÜZ ATAMALAR

(İlk Atama)


ADI SOYADI

ATANDIĞI OKUL/KURUM

ATAMA KARARNAME TARİHİ

BRANŞ

KPSS PUANI

01-Beytullah YAĞIZ Van Saray Lisesi  Matematik57.172






















USULSÜL ATAMALAR

(KURUMLAR ARASI ATAMALAR VE AÇIKTAN ATAMA)



ADI SOYADI

ÖNCEKİ GÖREV YERİ

BRANŞ

ATAMA KARARNAME TARİHİ

ATANDIĞI OKUL/KURUM

01-Lale KahramanYüzüncü Yıl ÜniversitesiSınıf Öğretmeni
Van Kahraman Çocuklar Kız YİBO
02-Nuran YAVUZ
Yüzüncü Yıl Üniversitesi
Sınıf Öğretmeni
Van Kahraman Çocuklar Kız YİBO
03-Resul ADANAŞYüzüncü Yıl Üniversitesi Strateji Geliştirme Daire BaşkanlığFen Bilgisi
Van Milli Eğitim Müdürlüğü
04-Zülküf DEMİRTAŞİzmir Buca Nüfus MüdürlüğüTarih Öğretmeni
Karaman Ermenek Kazancı Lisesi
05-Cengiz ÖZERÖğretmen
Model 10/11/2008
Diyarbakır Milli Eğitim Müdürlüğü
06-Vahap Çınar
Öğretmen
Tarih
06/03/2009
Ağrı Anadolu Öğretmen Lisesi
07-Deniz ÜSTÜNÇELİK
Öğretmen
Fizik
06/03/2009
Ağrı Anadolu Öğretmen Lisesi
08-Mehtap UYSAL
Uludağ Üni. Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Görükle Kampüsü
Tarih
09/03/2009
Karaman Ermenek İmam Hatip Lisesi
09-Ferhan KÜÇÜKALİ

Türk Dili ve Edebiyatı
31/03/2009
İstanbul Kartal Anadolu İmam Hatıp Lisesi
10- Hüseyin KOCAALİ
İstanbul Beyoğlu Ayşe Ege KML
Matematik
2009-1Ermenek Güneyyurt Lisesi
11-Muhammet TAŞKINZonguldak Kozlu Cengiz Topel İ.Ö.O
Matematik
2009-1Ermenek Lisesi
12-Oktay KAKİ
Adana Karataş ÇPL
Matematik
2009-1Ermenek Lisesi
13-Belgin DEMİRİstanbul Şişli Süleyman Çelebi İ.Ö.O
Türk Dili ve Edebiyatı
2009-1
Ermenek İmam Hatip Lisesi
14-Fadimana SELVİ Selçuk Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastahanesi Hasta Bakıcısı
Resim-İş Başyayla İ.Ö.O
15- Abdulkerim GÜLTarım ve Köyişleri Bakanlığı
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
2009-1
Anbar İ.Ö.O
16-Yasin TAŞTAN
Ankara Çubuk İlçe Müftülüğü
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2009-1
Ardıçkaya İ.Ö.O
17-Recep Kenan ÇANGA
Bartın Kurucaşile MüftülüğüDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi 2009-1
Çamlıca İ.Ö.O
18-Ayşegül ÖZKANAT  Türk Dili ve Edebiyatı2009-1
Erzurum Şenkaya Akşar Lisesi
19-Muhammet Ali ALTUNPAK Türk Dili ve Edebiyatı2009-1
Erzurum Şenkaya Akşar Lisesi
20-Rasim KAYAŞ
 Türk Dili ve Edebiyatı 2009-1
Erzurum Şenkaya Akşar Lisesi





USULSÜZ ATAMA LİSTESİ
(İl İlçe Şube  Müdürü/Müdür Yardımcısı  ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Atamaları)


İLLER


ADI SOYADI

Eski Görev Yeri/Görevi

Yeni Görev Yeri/Görevi

01-ADANA
Kazım BARAN
Yüreğir Doğankent Celil Çavuşoğlu İ.Ö.O /MüdürüÇukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
02-ADANA
Mustafa Kemal ARAS
Seyhan Cafer Recai Gizer İ.Ö.O /Müdür
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
03-ADANA
Yunus GÜNGÖR
Sarıçam Kürkçüler İ.Ö.O /Müdür
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/  Şube Müdür
04-ADANA
Abdulcelil TURGUT
Sarıçam Mustafalar İ.Ö.O /Müdürü
Çukurova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
05-ADANA
Murat AKGÜLYeşiloba Metal İşleri/ Müdürü
il Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
 06-ADANA
Üzeyir ÖZDOĞAN
Barbaros İ.Ö.O/ Müdür Yardımcısı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
07-ADANA
Ömer YILMAZ
Mardin Derik ilçe MEM /Şube Müdürü
Karataş ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
08-ADANA
Halil KILIÇ
İnkılap İ.Ö.O/ Sınıf Öğretmeni
Seyhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Geçici Şube Müdürü
09-ADANA
Fahrettin GÜLER
Ramazan Atıl Lisesi/ Müdür Yardımcısı
Seyhan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü
10-ADANA
İlkem KARAASLAN
Meryem Mehmet Kayhan İ.Ö.O/ Müdür Yardımcısı
Karataş ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü
11-ADANA
Celal AKDEMİR
İmamoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
Seyhan ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü
12-AMASYA
Celalettin KAPUSUZ
Batman İli Sason İlçe MilliEğitim/ Şube MüdürüAmasyaMilli Eğitim Müdürlüğü/ Geçici Şube Müdürü
13-AMASYA
Osman AKBAŞMerkez Fatih İ.Ö.O/ Kurucu Müdür 
Amasya Milli Eğitim / Müdürü Yardımcısı
14-MERSİN
Mustafa DURANBilecik Söğüt 700. Yıl Anadolu Teknik Lise/  
Mersin İli Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
15-AMASYA
Abdullah KODEKAmasya Merkez Plevne İ.Ö.O/ ÖğretmenAmasyaMilli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme
16-AMASYA
Mustafa ACAR
Gümühacıköy İ.Ö.O/  Müdür
Gümüşhacıköy İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme
17-ERZURUM
Ahmet ERENNene Hatun Kız Meslek Lisesi/Öğretmen
Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
18-ERZURUMErdoğan CEYLANErzurum Kazım Karabekir ndüstri Meslek Lisesi/öğretmenErzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
19-ERZURUM
Bayram KARAPINARErzurum Nihat Kitapçı İ.Ö.O/Müdür YardımcısıErzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
20-ERZURUMMurat ŞAHİN
Erzurum Aziziye Halk Eğitim Merkezi/Müdür Yardımcısı
Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
21-ERZURUM
Osman Nuri AYDIN
Erzurum Aziziye Yavuz Sultan YİBO/Öğretmen
Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
22-ERZURUMLütfü DÜZ
Erzurum İmam Hatip Lisesi/ÖğretmenPalandöken İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
23-ERZURUM
Harun ÇİNİCİErzurum İşitme Engelliler İ.Ö.O/Müdür Yardımcısı 
Palandöken İlçe  Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
24-ERZURUM
Akın OKTAYErzurum Şenkaya Hüseyin Köycü İ.Ö.O/ÖğretmenYakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
25-ERZURUM
Halil KARAPINARErzurum 3 Temmuz Lisesi/Müdür
Erzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
26-ERZURUM
Hatem DURSUNErzurum Kayakyolu İ.Ö.O/MüdürErzurum İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
27-ERZURUM
Sinan TAŞ Erzurum Aziziye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
28-ERZURUM
Faik KAYMAZErzurum Karayazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
Erzurum Plandöken İlçe Milli Eğitim
Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
29-ERZURUM
Resul BİLİCİErzurum Palandöken İ.Ö.O/Müdür
Erzurum Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
30-ELAZIĞTahir CEVHERMerkez Anadolu Lisesi/Müdür
Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Yardımcısı Görevlendirme
31-MERSİNKamil DURDUMersin Mustafa Kemal İ.Ö.O/Mersin Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
32-MERSİN
Nedim ŞAHİNMersin Anamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Mersin Toroslar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
33-MERSİN
Ömer Faruk ÇETİNKAYAMersin Necatibey İ.Ö.O/Mersin Toroslar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
34-MERSİN
Güven KARABULUTMersin Toroslar İ.Ö.OMersin Toroslar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
35-MERSİN
Nurettin CANMersin Abdullah Günaydın İ.Ö.O/Mersin Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
36-MERSİN
Aziz DEMİRMersin Mut ÇPL/Mersin Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
37-MERSİN
Ömer Faruk BİLGİNMersin Mezitli Dr. Hakan Kundak İ.Ö.O/
Mersin Mezitli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
38-MERSİN
Cafer AKBULUTAğrı Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/
Mersin Akdeniz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
39-MANİSA
Fikret TOSUNManisa İmam Hatip Lisesi/Müdür Yardımcısı
Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme
40-MANİSA
Abdullah ÖLMEZTurgutlu Lisesi/ÖğretmenManisa Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Görevlendirme
41-NEVŞEHİR
İbrahim ÇELEBİNevşehir İli Derinkuyu İlçesi Kuyulutatlar İ.Ö.O/MüdürNevşehir İli Derinkuyu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü-Geçici
42-NEVŞEHİR
Osman BALAKNevşehir Merkeze Bağlı Çardak İ.Ö.O/Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü
43-NEVŞEHİR
Mustafa KARATEKİNAvanos Cumhuriyet İ.Ö.O/
Avanos İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür-Görevlendirme
44-NEVŞEHİR
Naci GÜVENİl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şef
Kozaklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü /şube Müdürü-Görevlendirme
45-NEVŞEHİR
Mehmet KIRATLINevşehir Avanos İlçesi Alaattin İ.Ö.O/Müdür
Nevşehir İli Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür-Görevlendirme
46-AMASYAHüseyin ASLANAmasya Merkez Halk Eğitim Merkezi ve ASO/MüdürAmasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
47-AMASYAYasin KÜÇÜKMüftü Mehmet Tevfik İ.Ö.O/ÖğretmenAmasya İl Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü
48-AMASYAYunis BAŞDAĞHamit Kaplan İ.Ö.O/Müdür YardımcısıHamamözü İlçe Milli EğitimMüdürlüğü/Müdür Vekil
49-AMASYA
Mustafa ASİLGöynücek Atatürk İ.Ö.O/MüdürGöynücek İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
50-AMASYA
Fatih ÜÇOKSuluova Sağlık Meslek Lisesi/MüdürSuluova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Görevlendirme
51-AMASYA
Ramazan SAĞIRMerzifon İmam Hatip Lisesi/ Müdür Merzifon İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
52-KONYAArif BÜYÜKGURSAKKonya Taşkent Avşar İ.Ö.O/ÖğretmenKonya Taşkent İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Geçici Görevlendirme
53-KONYA
Erdoğan DİNÇKonya Taşkent Çetmi İ.Ö.O/MüdürKonya Bozkır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Geçici Görevlendirme
54-KONYA
Harun SOLGUKonya Bozkır Sarıoğlan YİBO/Müdür Yardımcısı
Konya Hadim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Geçici Görevlendirme
55-KONYA
Halit KÜTAHYAKonya Taşkent İmam Hatip Lisesi/ Müdür BaşyardımcısıKonya Emirgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Geçici Görevlendirme
56-KONYA
Ahmet BABAOĞLUKonya Selçuklu Atatünk Lisesi/Müdür Yardımcısı
Konya Meram İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Geçici Görevlendirme
57-KONYA
Süleyman Cumhur BAŞARANMeram Zeki Özdemir Lisesi/Müdür
Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
58-NİĞDEMehmet SARITAŞCihanbeyli Lisesi Müdür Yardımcısı
Niğde Bor/Şube Müdürü
59-KIRŞEHİR
Ahmet DAĞISTANAkçakent Lisesi/MüdürKırşehir Akpınar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/Şube Müdürü Görevlendirme
60-KIRŞEHİR
İlimdar KAYAAksaray Eskil İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/MüdürKırşehir Milli Eğitim Müdürlüğü/Müdür Yardımcısı Görevlendirme
61-ANKARASerkan UYAKÇankaya Ahmet Haşim İ.Ö.O/MüdürÇankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü Geçici
62-ANKARACeyhun AYBalıkesir Ayvalık Atatürk İ..Ö.O/MüdürEARGED/ Şube Müdürü Geçici
63-ÇORUMErcan GÜLTEKİNAdil Candemir ÇPL/MüdürHamamözü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü/ Şube Müdürü