RABİA'LARLA GELECEĞE DAHA UMUTLU BAKIYORUZ
Çocuğumuzun bu asil davranışı bütün Türk Milletini duygulandırmıştı.Türkiye’nin Sendikası, Türk Eğitim-Sen, bu asil davranışa elbette kayıtsız kalamazdı.Türk Eğitim-Sen İzmir Şubelerimiz de okulu ziyaret ederek kızımızı çeşitli hediyelerle ödüllendirdiler.

İzmir 1 Nolu Şube Başkanımız Sami ÖZDEMİR ve İzmir 3 Nolu Şube Başkanımız Adnan SARISAYIN yaptıkları konuşmalarda; “Bir eğitimci olarak bu evlatlarımızla gurur duyuyoruz.Cumhuriyetimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın bu duyarlılığı bütün çocuklarımıza örnek olmalı.” dediler. Ödül olarak, Poyraz Dershanelerinden üniversiteye kadar ücretsiz eğitim hakkı, bir cumhuriyet altını, halı üzerine dokunmuş Atatürk Portresi ve çeşitli hediyeler verildi.

Bizim yaptığımız, Rabia’nın o küçük, ama zengin ve fedakar yüreğinin hissettiklerinin yanında çok küçük kalmaktadır. Ne mutlu ki, ülkemizde Rabia’lar var, geleceğe daha emin ve umutla bakmamızı sağlıyorlar. Teşekkürler Rabia, Türk Milleti adına binlerce teşekkürler...Rabia Şerife YILDIRIM'ın Sayın Genelkurmay Başkanımız Orgeneral Yaşar BÜYÜKANIT'a hitaben yazdığı mektup