GENEL BAŞKAN TALİP GEYLAN, 2. MAARİF KONGRESİ KAPSAMINDA BASIN ZİYARETLERİNDE BULUNDU.

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan, 14 Temmuz tarihinde açılış oturumunun yapılacağı 2. Maarif Kongresi kapsamında basın ziyaretleri gerçekleştirdi.

Bilindiği gibi Türk Eğitim-Sen, 13-18 Temmuz tarihlerinde Maarif Kongresi’nin 100’üncü yılında 2. Maarif Kongresi’ni Ankara’da topluyor. Kongrenin açılış oturumu Ankara Ulus’ta bulunan Cumhuriyet Müzesi’nde (II. TBMM Binası) gerçekleştirilecek. Açılış oturumuna Milli Eğitim Bakanı Sayın Prof. Dr. Ziya Selçuk da katılacak.

Genel Başkan Talip Geylan da, 2. Maarif Kongresi’nin davetiyelerini takdim etmek üzere televizyonların ve gazetelerin temsilcilerini ziyaret etti.

Bu kapsamda Genel Başkan Talip Geylan, Genel Başkan Yardımcısı Fuat Yiğit ile birlikte; Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Özhan, Milliyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Didem Özel Tümer, NTV Ankara Haber Müdürü Uğur Şefkat, Sabah Ankara Genel Yayın Yönetmeni Osman Altınışık, ATV Ankara Haber Müdürü Salim Salimoğlu, Bengütürk Tv Genel Yayın Yönetmeni Ünal Kaya, Haber Global Ankara Temsilcisi Işınsu Tezkan Tüz, Habertürk ve Show Tv Ankara Temsilcisi Sibel Erdem ve Show Tv Ankara Haber Müdürü Burcu Selçuk Esen ile görüşerek, 2. Maarif Kongresi’nin davetiyelerini takdim etti.