KADIN KOMİSYONU ÜYELERİ ATAMIZIN HUZURUNDA

Merkez Kadın Komisyonu, 10 Kasım 2018 tarihinde Firdes Işık başkanlığında toplandı. Toplantıda güncel konular ele alındı, yapılacak faaliyetlerle ilgili görüş alış verişinde bulunuldu. 
Toplantının ardından Ekim ayında Merkez Kadın Komisyonumuzun Atatürk heykeli önünde gerçekleştirdiği ve vatandaşlarımızın büyük destek verdiği kitap okuma etkinliğinin ikincisi bu kez metroda yapıldı.
Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Firdes Işık, Merkez ve Ankara Şubeleri Kadın Komisyonu üyelerimizin katıldığı etkinliğe Türkiye Kamu Sen Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Leyla Polat da destek verdi. Merkez ve Ankara Şubeleri Kadın Komisyonları, ellerinde kitapları ile Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi'nden Dikimevi metro istasyonuna yürüdü.
Daha sonra metroya binen eğitim çalışanları, yanlarında getirdikleri kitaplarını okudu.
Tandoğan'da metrodan inen eğitimcilerimiz, Büyük Önder Atatürk'ün ebedi istirahatgahı olan Anıtkabir'e ellerinde Türk bayrakları ve karanfillerle yürüdü. Eğitim çalışanlarımız hem Anıtkabir'e yürürken hem de Anıtkabir'de Öğrenci Andı'nı büyük bir çoşkuyla okudu. Vatandaşlarımız da öğretmenlerimize alkışlarla destek verdi. Merkez Kadın Komisyonu Başkanı Firdes Işık, Atamıza şükranlarını sunduklarını belirterek,Cumhuriyetimize, Atatürk ilke ve inkılaplarına her zaman sahip çıkacaklarını belirtti.