TÜRK EĞİTİM-SEN MİSAFİRHANESİNE MÜRACAATLAR BAŞLIYOR.

Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından 27.08.2016 tarihinde temeli atılan ve Türkiye Kamu-Sen'e bağlı sendikalarımızın üyelerinin çocuklarının yararlanacağı misafirhanenin üniversitelerin açılış tarihine kadar yetişmesi için çalışmalar son hızla devam ediyor.

Türk Eğitim-Sen misafirhanesinin müracaatları illerde Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendikaların şube ve temsilcilikleri tarafından 16 Ağustos-05 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacaktır.
Uzun süreli misafirhanede kalmak isteyen üye çocukları başvurularını illerde anne veya babalarının üye olduğu Türkiye Kamu Sen'e bağlı sendika şubelerine yapacaklardır.
Kesin kayıt hakkı kazananların işlemleri 12.09.2017 tarihinde Türk Eğitim Sen Genel Merkezi'nde yapılacaktır.

Misafirhaneden öncelikli olarak üye çocukları yararlanacaktır. Boş yer kalması halinde, üyelerimizin referans olması şartıyla, üye yakınları (kardeş, yeğen v.b.) misafirhanede bir eğitim-öğretim yılı süresince kalabilecektir. Türkiye Kamu-Sen üyesi iken emekli olan ve halihazırda Türk Emekli-Sen’e üyeliği bulunanların çocukları da aynı koşullarda misafirhaneden yararlanabilecektir.

Misafirhane için başvuruların fazla olması halinde kesin kayıt yaptırmaya hak kazananların tespiti kura yöntemi ile 11.09.2017 tarihinde saat 14.00’da Türkiye Kamu-Sen toplantı salonunda gerçekleştirilecektir.

 

TÜRK EĞİTİM SEN ÖĞRENCİ MİSAFİRHANESİNİN ADRESİ:

Anafartalar Mah. Kazımkarabekir Cad. No:136

Altındağ/Ankara

Ankara Adliyesi ek binası arka tarafı.
 

HAYIRLI OLSUN.

 

TÜRK EĞİTİM-SEN GENEL MERKEZİ